Каталог товарів

Відеоспостереження

Відеоспостереження – це важлива технічна система, яка забезпечує безпеку та зменшує шанси несанкціонованого доступу на об'єкт. Допомагає в багатьох областях, дозволяє бути в режимі онлайн там, де ми не можемо перебувати в даний момент.


Класифікація відеокамер за типом їх призначення

Комплексні системи безпеки забезпечують повну відеофіксацію, яка може стати в нагоді як доказова база. Ми пропонуємо камери з різним комплектуванням та функціями.

Аналогові пристрої. Це були перші системи, завдяки яким можна було віддалено контролювати свій будинок. Такі камери мають якість зображення HD і UltraHD (до 8 Мп) на сьогоднішній день всі пристрої, що мають менше розширення, є застарілими. Мінусом є громіздка апаратура, яка займає достатньо місця. Але, незважаючи на це, на сьогоднішній день це найбільш бюджетний варіант обладнання.

Переваги використання:

  •  сигнал подається на значній відстані;
  •  простота у використанні та значна економія;
  •  такі системи можна поєднувати між собою, незважаючи на виробника.

Комбінована система. Вважається застарілою, але до цього дня не втрачає популярності, тому що на «відмінно» справляється зі своїм завданням, але не у великих обсягах. Застосовується переважно у житлових будинках для контролю за прилеглою територією чи офісними приміщеннями.

Гібридна система відеоспостереження включає як аналогові, так і комбіновані системи, які дозволяють контролювати досить великий простір. Зазвичай таку систему підключать до приміщення, де потрібен постійний відеоконтроль.

Мережева система відеоспостережень – найпопулярніший на сьогоднішній день варіант. Такі камери підключають до систем локальної мережі, за допомогою модему або через смартфон, тобто бездротовим методом. Дані пристрої працюють за рахунок IP-відеокамер. Кожна з них має свою власну IP-адресу. До переваг використання відносять:

  •  інформацію щодо відеоспостереження без проблем можна зберегти на потрібний час на жорсткому диску;
  •  завдяки можливості підключитися до глобальної мережі, можна створити комплекс з камер, які спостерігатимуть за потрібною територією;
  •  простота у підключенні;
  •  простота контролю камер.


Різновиди систем відеоспостереження

Види систем відеоспостереження дуже різні. Основні два, що застосовуються в цифровій апаратурі:

  •  HD-SDI. Такий пристрій передає картинку лише на дистанції до 3-х метрів. Вони мають багато недоліків, такі як висока ціна, коротка дистанція відображення сигналу та складності в установці.
  •  IP. Головним плюсом цієї системи є мережеве об'єднання, тому не потрібні допоміжні пристрої для зберігання даних та передачі відеосигналу. Але є й недоліки - якщо у системи масштабна конфігурація, то може відбуватися навантаження, через яке буде помічено затримки передачі сигналу.

Важливу роль відіграє розташування відеокамери: на вулиці, фасаді будинку або всередині приміщення для контролю певної території. Відштовхуючись від цього, камери можуть бути:

  •  приховані;
  •  кубічні;
  •  купольні;
  •  вуличні.

Щоб організувати приховане відеоспостереження зазвичай використовують мініатюрні модульні камери і приховують їх під елемент декору. Якщо потрібна тимчасова фіксація, використовують камери, які функціонують від батарейок та легко кріпляться у потрібні місця.

Камери-кубики, назва яких походить від їхнього зовнішнього вигляду, транслюють відео в режимі реального часу за допомогою підтримки WI-FI зв'язку.

Купольні моделі використовуються виключно для зовнішнього відеоспостереження. Їх кріплять до фасаду будинку, стовпа тощо. Вуличні камери відеоспостереження транслюють події в режимі реального часу. Витримують коливання температури від -30°C до +60°C, не бояться опадів. Рідше мають функції фіксації з переміщенням залежно від того, куди рухатиметься об'єкт.

У нашому інтернет-магазині Lumir можна замовити як комплекти відеоспостереження, так і його окремі компоненти. Звертайтесь, будемо раді допомогти.