Каталог товарів

Аудіодомофони

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
370 грн
У наявності
0
540 грн
1

На сьогоднішній день, напевно, не знайдеться людини, яка не знайома з цим пристроєм. Аудіодомофон забезпечує обмеження доступу до приміщення небажаних людей. Складається пристрій із домофону та панелі для виклику. Встановлюється прилад біля вхідних дверей або хвіртки. Подивитися асортимент приладів і замовити Lumir можливо прямо зараз.

Принцип роботи системи відеоспостереження дуже простий: тому, хто прийшов, необхідно натиснути кнопку виклику, після чого в приміщенні прозвучить сигнал. Користувач, що знаходиться всередині, повинен підняти трубку і зв'язок буде налагоджено. Під час розмови є можливість з'ясувати особистість того, хто дзвонить. Якщо двері мають електронний замк, то відкрити їх можна дистанційно. Для цього на приладі передбачено кнопку відмикання замка.


Опис функціоналу

Існують аудіодомофони на одного абонента та для багатоквартирних будинків. Перший варіант може застосовуватися на закритих територіях для відкриття воріт: ви під'їжджаєте, дзвоніть у домофон і охоронець відкриває ворота або піднімає шлагбаум. За приємною ціною пристосування даного типу можна купити Lumir. У багатоквартирних будинках встановлюють прилади з одним зовнішнім блоком та великою кількістю внутрішніх. Панель для виклику має клавіатуру для набору потрібної квартири.


Складові домофону наступні:

  •     Панель виклику – з її допомогою відвідувач повідомляє про свій прихід. Багатоквартирні варіанти в основному оснащені контролерами контактних ключів та виробляються в антивандальних варіантах корпусу. Багато хто є з'єднанням домофону та кодового замку. Пристрої програмую на секретну комбінацію, і тоді відкрити двері можливо і безконтактного ключа, знаючи код. Зв'язок між тим, хто прийшов, і господарем будинку здійснюється за аналогією зі звичайним телефоном.
  •     Абонентський пристрій знаходиться у приміщенні. На нього надходить сигнал від панелі виклику. В основному має вигляд навісної панелі з трубкою та кнопкою для дистанційного розблокування дверей.
  •     Електричний замок може бути двох видів: електромеханічний та електромагнітний. Перший - це засув, який приводиться в роботу магнітом або двигуном, другий - електромагніт, що утримує двері зачиненими. Недолік другого варіанта в тому, що він припиняє працювати при відключенні електрики.

Відносна простота аудіодомофону, як і відеодомофона, який можна замовити в Lumir, не заважає йому мати ряд плюсів:

  •       Забезпечує захист майна користувача. Щоб заподіяти шкоду матеріальним цінностям, зловмисникам набагато складніше пробратися до квартири.
  •       Захищає від вторгнення недоброзичливців. Багато нападів скоюються саме у під'їздах. Наявність домофону убезпечить від проникнення лиходіїв.
  •       Гарантія чистоти. На жаль, багатьом відома ситуація, коли непрошені гості смітять, малюють на стінах тощо.
  •       Ще одна перевага – можливість відчиняти дистанційно двері. Погодьтеся, дуже зручно дозволити вхід лише одним натисканням кнопки у себе в квартирі без необхідності спускатися, якщо до вас прийшли відвідувачі.

Все перелічене вище доводить, наскільки корисним може бути даний пристрій для житлових будинків або офісів. До того ж ціна цієї спрощеної системи відеоспостереження є абсолютно невисокою. За оптимальною вартістю аудіодомофон можна купити на сайті Lumir.

Обирайте прилад та замовляйте на сайті Lumir. Якщо у вас виникнуть сумніви або питання, зв'яжіться з менеджерами магазину і вони допоможуть вам.