Каталог товарів

Антени

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
115 грн
У наявності
0
439 грн
У наявності
0
165 грн
У наявності
0
495 грн
У наявності
0
370 грн
1 2

Антенні пристрої ꟷ одні з ключових елементів організації систем безпеки. Від параметрів антени залежить надійність і адекватність роботи всієї системи. Зовнішня простота пристрою є оманливою, оскільки на його створення використовується чимало сил інженерів.

Опис

У сфері охорони різних типів об'єктів та в дистанційному управлінні електрообладнанням із застосуванням передачі сигналу по мережі GSM антени грають одну з головних ролей. Ви можете легко замовити у Lumir необхідні пристрої.

Основними параметрами, на які слід звернути увагу при виборі бездротового пристрою, є:

  •  максимальна дальність досяжного покриття;
  •  показник пропускної спроможності.

Дуже важливо правильно встановити та змонтувати пристрій. Неправильне складання може дати себе знати збоями в роботі в самий невідповідний момент, наприклад, під час грози або сильного вітру.

Перша класифікація GPS-антен поділяє всі пристрої на пасивні та активні. Друга характеристика, за якою розділяють пристрої, це спосіб установки. Бувають зовнішні антени та ті, що монтуються на плату. Активні та пасивні пристрої відрізняються наявністю вбудованого підсилювача. Ця модифікація дозволяє підвищити чутливість приладу та знизити рівень впливу перешкод, а купити дані пристосування можливо у Lumir за приємними цінами.

Активні антени застосовуються у разі неможливості встановлення внутрішнього варіанту. Якщо передбачено роз'єм для підключення, краще використовувати активну модель. Сигнал, що йде по кабелю пасивного пристрою більш чутливий до негативного впливу електромагнітного випромінювання. У ситуаціях, коли з'єднувальний кабель відсутня або його довжина дуже мала, необхідність використання активної антени ставиться під сумнів. У кожній конкретній ситуації визначатися з типом пристрою необхідно індивідуально.


Області застосування

Антени для сигналізації застосовуються як приймач тривожного сигналу від різних датчиків, передаючи потім повідомлення про небезпеку шляхом дозвону або передачі смс на номери, які внесені в пам'ять центрального блоку. Купивши в Lumir таку антену, ви зможете керувати сигналізацією дистанційно.

Користувач може ставити та знімати об'єкт під охорону, включаючи або вимикаючи реле. Також є можливість отримати звіти про стан обладнання. Видалено можна перезапускати пристрій та змінювати робочі режими.

Антени для дозвону діють за принципом, аналогічним до сигналізаційних пристроїв. Вони посилюють сигнал, якщо він недостатньо сильний. Рівень посилення кожної моделі різний. Більшість їх добре працюють із різними сигналізаційними системами. Більш ємну та детальну інформацію виробники вказують в інструкції до антени.


Ключові характеристики

Корпуси пристроїв виготовляються із міцного пластику, що захищає внутрішнє оснащення від зовнішніх впливів. Габарити антен, які можна замовити у Lumir, невеликі, що дозволяє розміщувати їх у будь-яких місцях. Також часто корпуси мають магнітні основи, завдяки яким значно спрощується монтаж на місце роботи.

Різноманітність роз'ємів (MMCX, SMA, MCX) дає можливість вибрати GSM-антену, що підходить до будь-якого елемента системи охорони. Або можна використовувати перехідники. Також у комплектацію входить кабель. Якщо його довжина недостатня, то можна замовити Lumir додатковий подовжувач.

Пристрої успішно працюють при діапазоні температурного режиму від -40 до +100 градусів. Конструкції мають вологостійкі характеристики.