Каталог товарів

Smart замки

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2

Нові технології полегшують наше життя і роблять його безпечнішим. Такими якостями володіє пристрій під назвою "розумний" або, як ще кажуть, smart замок. Давайте вивчимо його характеристики та принципи роботи, розглянемо переваги та недоліки перед іншими системами безпеки: контролерами, кодовими замками, картами доступу тощо.


Основні характеристики

Смарт замок – це пристрої компактного розміру з елегантним дизайном. Можливість відчинити двері без застосування ключа – головна особливість розумної запору. Щоб отримати доступ до приміщення з таким девайсом, необхідно встановити в телефоні спеціальну програму, яка дозволяє керувати функціями замка. Опція розпізнавання господаря спрацьовує, коли ви наближаєтеся до дверей, та відкриває її за допомогою Bluetooth. Переживати, якщо мобільний телефон відсутній або розряджений, не варто, оскільки в такому випадку відкрити двері можна простим ключем.

Також розумним замком можна управляти дистанційно. Відкрити двері, якщо вас немає вдома можливо, використовуючи програму в телефоні або планшеті. Відмінна опція – реєстрація в журналі програми кожного спрацювання замка. Також є можливість встановити відмикання дверей у заданий час. Наприклад, коли дитина повертається зі школи або приходить хатня робітниця. Усі параметри можна коригувати, додавати та скасовувати. Цього ви не досягнете зі звичайними електрозамками.

Смарт замок можна замовити в Lumir та вмонтувати у будь-які двері. Лаконічний дизайн стане окрасою, тим більше, що матеріалом виготовлення може бути сталь, дерево або навіть кераміка.

Основні різновиди

Існуючі розумні замки умовно поділяють на два види, виходячи з принципу роботи пристрою:

  •   До першої групи відносяться замки, що працюють завдяки електромагніту, вмонтованому в одвірок. За рахунок цього пристрою двері знаходяться у закритому положенні. Відмикання відбувається спеціальним ключем після введення коду. Цей вид конструкцій потребує постійного електропостачання.
  •       Другу групу формують пристрої, що мають у конструкції електричний механізм. Це своєрідне поєднання механічного та електромагнітного замків. Для роботи також потрібне постійне живлення від електромережі.

Від типу монтажу відрізняють врізні та накладні конструкції. Обидва види можна купити у Lumir за прийнятною ціною. Накладні монтуються досить просто: до дверного полотна замок кріпиться металовиробами. Для установки врізних моделей необхідно зробити порожнину в дверному полотні та вставити в неї механізм. Щоб зробити установку акуратною та естетичною необхідно мати певні навички та інструмент. Рекомендуємо звернутися до спеціалістів з монтажу.


Переваги використання

Величезний плюс смарт замків у тому, що їх практично неможливо зламати. Потрапити в приміщення зловмисникам, які не мають ключа і не знають коду, неможливо. Несанкціоноване розблокування здійснене із застосуванням дорогого обладнання. До того ж потрібні специфічні знання програмування.

Ще один ступінь захисту – система сигналізації, якою оснащують замки. За перших спроб зламу господар отримає сповіщення. Якщо система пов'язана з центральним пультом охорони, то через короткий час прибуде група із запобігання пограбуванню.

Розумні замки, які можна замовити в Lumir, можуть мати такі опції:

  •   блокуватись при введенні неправильного коду;
  •   відчиняти або зачиняти двері за заданим часом;
  •   віддалене управління;
  •   відмикання брелоком.

Технології, що застосовуються для керування замком, також сприяють підвищенню безпеки. Найнадійнішим у цьому плані є біометрична запор. Відкрити його можна відсканувавши відбиток пальця або сітківку ока господаря.

Ознайомитись з асортиментом смарт замків, оформити замовлення можливо у Lumir. Менеджери допоможуть з вибором і дадуть відповідь на всі питання.