Каталог товарів

Електрозамки: Електромагнітні замки

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2 3

Вибір замку для вхідних дверей може забрати чимало часу, адже асортимент дуже широкий. Який варіант краще взяти? Після вивчення всіх сторін питання, викладених далі, ви точно зможете визначитися з оптимальним вибором та без проблем купити замок в інтернет-магазині Lumir.

Зовнішньо електромагнітний не відрізняється від звичного всім замку. Вся електронна начинка захована всередині механізму. Щоб забезпечити функціонування пристрою, потрібне підключення до мережі. Такі замки є частиною системи контролю доступу на відповідну територію, тому просто вмонтувати пристрій у двері та почати використовувати не вдасться.

Різновиди систем та принцип дії

З усіх різновидів електричних замків моделі з магнітним механізмом мають просту конструкцію, що складається з:

 •     корпуси;
 •     електромагніту;
 •     планки.

Спеціальна панель-планка має високу магнітну проникність. Принцип дії механізму: двері зачиняються, коли на магнітне поле впливає електрика. Позитивний момент, що підвищує період експлуатації - відсутність деталей, що труться одна про одну. Такий замок неможливо відкрити ключем, лише кнопкою або вимкненням електрики. Це оптимальний варіант у місцях з великою прохідністю. Замовити відповідну модель можна на сайті Lumir.

Існує кілька видів електромагнітних механізмів за принципом роботи:

 •     утримуючі – якір магніту потрібно відривати;
 •     зсувні – магніт зсувається.

У маркуванні пристроїв використовується позначення «ml», після якого вказують необхідне зусилля відриву в кілограмах. Наприклад, маркування ml-200 означає, що перед вами замок, який вдасться відкрити, доклавши зусилля еквівалентно 200 кг.

По виду керування пристрою поділяють на:

 •     контрольовані електронікою;
 •     без електроуправління.

У моделях першої групи встановлюють датчики Холла або магнітоконтактні. Кожен із регуляторів мають різні опції. Перші керують включенням механізму, другі контролюють закриття дверей. Перший вид відкривається кнопкою. Замки та того й іншого виду представлені в магазині та готові до замовлення в Lumir.


Встановлення замку

Установка утримуючого замку можлива в зручному місці: знизу, з боків або зверху. Останній варіант не рекомендується, тому що при сильному відчиненні зафіксованих дверей можлива деформація полотна. В основному такі пристрої йдуть накладного типу, але є і врізні варіанти, наприклад, вузький електромагнітний замок. Він врізний і зменшує дверний отвір. До того ж має обмеження використання через неможливість витримати великі навантаження на якір. Рекомендується встановлювати такі моделі на меблі, вітрини тощо.

Зсувні варіанти замків переважно врізні. Монтуються посередині та не закривають простір отвору. Робота магніту спрямована на рух язичка, що фіксує двері.

У кожного з механізмів є свої переваги та недоліки при встановленні. Накладні моделі значно простіше монтувати, адже вони встановлюються зовні. Для врізного необхідно підготувати місце у двері та одвірку. Спочатку потрібно зробити розмітку монтажу та все ретельно приміряти. Але краще запросити для встановлення фахівців, які мають кваліфікацію та досвід, а проконсультуватися про вибір замку та замовити у Lumir.


Як зробити правильний вибір

Щоб визначитися з відповідним варіантом замка, перед покупкою відзначте наступні моменти:

 •     необхідний тип замку;
 •     передбачуваний вид монтажу;
 •     на яке зусилля має бути розрахований механізм;
 •     де буде встановлено замок.

Консультанти нашого магазину дадуть відповідь на цікаві для вас питання і нададуть кваліфіковану консультацію. Звертайтесь, будемо раді допомогти!