Каталог товарів

Про нас

Компанія «LUMIR» професійно займається реалізацією, підбором, поставками систем безпеки. Наш колектив це команда спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в сфері технічних засобів безпеки.

Професіоналізм та набутий досвід дозволяють нашій команді завжди знаходити індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Ми пропонуємо оптимальні варіанти обладнання під різний бюджет проекту, також проводимо консультацію замовника перед вибором системи для вирішення поставленого завдання.

Щоб замовники залишалися задоволені роботою обладнання ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, дистриб’юторами, а також виробниками обладнання з світовим визнанням і наявністю відділу контроля якості , які зарекомендували себе протягом довгих років надійної роботи та сучасними технічними рішеннями.

Мультибрендовість компанії завжди являється ключем до успіху при розробці індивідуального рішення для кожного з клієнтів, таким чином підбираємо оптимальний комплект обладнання для використання згідно з побажаннями замовника.

Ми завжди вивчаємо новинки на світовому ринку безпеки, наші спеціалісти відвідуються тематичні виставки, виробництва, проходять курси підвищення кваліфікації від виробників та дистриб’юторів, саме тому пропонуємо замовникам тільки актуальне обладнання з сучасним функціоналом.

Наша компанія співпрацює з численними спеціалістами в сфері встановлення технічних засобів безпеки, відеоспостереження, систем контролю доступу, тому ми завжди допоможемо в вирішенні встановлення обладнання на об’єктах різного рівня складності. Також Ви завжди можете розраховувати на безкоштовну консультацію та пораду зі сторони наших спеціалістів, в ході розвитку співпраці організовуємо також виїзне сервісне обслуговування об’єктів.

Основним напрямком роботи компанії являється виконання завдання забезпечення технічної безпеки та комфорту замовника, а також ми любимо свою роботу!

Завжди раді бачити Вас в рядах наших замовників, з багатьма із яких ми маємо довготривалі та продуктивні відносини в співпраці!


Наші переваги
 Доставка вчасно
Пункти самовивозу
Зручні варіанти оплати
Якісне гарантійне обслуговування