Каталог товарів

Бездротова сигналізація: Elmes Electronic

Elmes Electronic - це відома компанія, яка займається проектуванням та виготовленням великої кількості різноманітних за своїми технічними можливостями та характеристиками бездротових датчиків, контрольних панелей та приладів радіоуправління.

Асортимент продукції даного бренду включає різні пристосування, які часто використовуються для створення надійних і якісних охоронних систем приватних будинків, квартир, офісів, дач і деяких підприємств. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете знайти всі необхідні для цього елементи.

Основні переваги

Перед початком створення охоронної системи будинку з обладнання Elmes Electronic необхідно звернути увагу на основні переваги мереж даного бренду. Вони полягають у наступному:

 •     висока якість продукції;
 •     справді широкий асортимент різноманітних пристроїв;
 •     наявність повністю готових до експлуатації рішень охоронних систем;
 •     доступні більшості покупців ціни;
 •     сучасний дизайн та стилістика виробів;
 •     простота використання.

Компанія Elmes Electronic вже давно перестала бути нікому не відомим невеликим провінційним підприємством. В даний час вона є відомий бренд, який заслужив бути популярними. Його охоронні системи застосовуються на багатьох об'єктах по всій країні.

Асортимент продукції

Розробку своєї продукції компанія Elmes Electronic здійснює на підставі запитів на ринку. Для цього було зібрано штат унікальних фахівців, які здатні реалізувати навіть найсміливіші ідеї щодо охоронних мереж приватних будинків, квартир, офісів та підприємств.

Серед асортименту продукції компанії Elmes Electronic варто виділити такі популярні вироби, як:

 •     приймачі та приймачі-передавачі;
 •     ІФ сповіщувачі;
 •     датчики руху, розповсюдження диму та розбиття скла;
 •     контрольні панелі;
 •     супутні пристрої;
 •     додаткові аксесуари.

Для виробництва устаткування компанії використовують матеріали високої якості. Це дозволяє робити продукцію міцністю та зносостійкою. До того ж, вона має просто ергономічний дизайн. Він ідеально підходять не лише для професіоналів, а й для новачків. Розібратися у функціонуванні приладів здатний будь-який користувач, незалежно від наявності в нього досвіду.

Якщо ви вирішите придбати продукцію компанії Elmes Electronic, вам вдасться реалізувати справді ефективну охоронну систему. Вона може забезпечити належний рівень безпеки на будь-якому об'єкті.

Варто звернути увагу на те, що фахівці бренду подбали про виробництво винятково зручних у користуванні приладів, які максимально задовольняють їхні потреби. Покупці можуть придбати як вже готові рішення, так і всі пристрої окремо один від одного, створивши за допомогою них систему саме конфігурації, яка є оптимальною для захисту об'єкта.

При цьому важливо розуміти, що всі товари, які представлені в нашому каталозі, підходять один одному. Їх можна підключати між собою та налаштовувати відповідним чином. Цьому сприяє спеціально розроблене програмне забезпечення, яке дозволяє інтегрувати кожен новий датчик у вже існуючу мережу.

Щороку продукція компанії вдосконалюється та оновлюється. Внаслідок цього ви можете стежити за появою на ринку нових моделей, якими надалі легко замінити раніше придбане обладнання (якщо буде така потреба).