Каталог товарів

Датчики: Тривожні кнопки

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
670 грн
У наявності
0
265 грн
У наявності
0
160 грн
У наявності
0
132 грн
1

Тривожні кнопки - це спеціалізована клавіша, яка в більшості випадків монтується таким чином, щоб бути прихованою від сторонніх очей. Вони використовуються для повідомлення про небезпеку або неправомірні дії на тому об'єкті, де вона встановлена.

Як правило, це має високу ефективність у закладах громадського харчування, магазинах, аптеках, банківських установах, офісах та на деяких підприємствах. У нашому каталозі сайту Lumir ви можете вибрати одну з кількох представлених в асортименті тривожних кнопок, які дозволять значно підвищити рівень безпеки на об'єкті.


Навіщо потрібна кнопка тривоги?

Про мету використання тривожної кнопки до певної міри свідчить її назва. За допомогою такого пристрою можна моментально передати інформацію про виникнення небезпеки в охоронну організацію або поліцію.

Як правило, тривожними кнопками користуються провізори, офіціанти або менеджери закладів, які викликають допомогу. На місце події протягом нетривалого періоду часу виїжджає опергрупа, функцією якої є запобігання злочинним діям та ліквідація небезпеки.

Усі кнопки тривоги оснащуються системами швидкого реагування. Це дозволяє протягом декількох секунд отримувати сигнали охоронних пунктів, які й переймають функції забезпечення належного рівня безпеки знаходження на об'єкті.


Основні типи тривожних кнопок

У більшості випадків тривожні кнопки інтегруються в вже існуючу або проектовану систему безпеки приміщення. Розташовуються такі пристрої в тих місцях, де персонал об'єкта без проблем може ними скористатися при виникненні такої необхідності. В даний час всі тривожні кнопки можна розділити на великі групи, такі як:

  1. Стаціонарні тривожні кнопки. Вони мають вигляд самих кнопок, важелів або блоків. Найкраще такі пристрої розміщувати біля кас, столів або центрів управління. У такому разі до них можна дотягнутися витягнутою рукою без уваги відвідувачів закладу.
  2. Мобільні тривожні кнопки. Їхньою відмінністю є можливість виконання в найрізноманітніших формах. До переваг таких пристроїв можна віднести можливість переміщення по приміщенню. Таким чином, значною мірою спрощується процес виклику допомоги у разі потреби.

Вибір тієї чи іншої типу тривожних кнопок залежить від умов використання приміщення, рівня ризику виникнення небезпечних ситуацій тощо.


Сфера використання

Може здатися, що тривожні кнопки це пристосування, яких практично ніде не використовують. Насправді це зовсім не так. Дане враження складається на підставі того, що ми їх ніколи не бачимо. Тривожні кнопки встановлюються саме в тих місцях, де вони не привертають значну увагу.

На сьогоднішній момент дані пристрої мають значну популярність. Їх можна зустріти у таких закладах, як:

  •     банки та фінансові фірми;
  •     офіси приватних компаній;
  •     маркети та торгово-розважальні центри;
  •     приватні будинки та квартири.

Встановлення та підключення тривожних кнопок – це досить простий процес, який можна виконати протягом декількох хвилин вільного часу навіть без відповідних навичок. До того ж через простоту виробництва таких виробів вони відрізняються низькою вартістю. У будь-якому випадку, придбання цих датчиків — це інвестиція у свою безпеку, від якої не варто відмовлятися.