Каталог товарів

Датчики: Газоаналізатори

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
3678 грн
У наявності
0
2652 грн
У наявності
0
2652 грн
1

Газоаналізатор – це прилад, завдяки якому можна швидко та точно визначити наявність та концентрацію газових домішок у повітрі. Висока чутливість пристроїв дозволяє відстежити найменші відхилення від норми та забезпечити безпечне середовище для знаходження людей.


Опис та класифікація

Головна характеристика, якою класифікують ці елементи охоронної сигналізації – область використання. Існують пристрої:

 •     побутові;
 •     промислові.

Перша група використовується в різному плані побутових та комунальних приміщеннях. До таких можна зарахувати кухні, технічні підвали, перші поверхи будинків. Основне завдання побутових пристроїв не точні виміри присутності будь-яких домішок, а реєстрація коливань кількості небезпечних речовин, у повітрі. Якщо досягається критичне значення, побутовий аналізатор видає звукове оповіщення або світловий сигнал. Дані пристрої ви можете купити на сайті Lumir прямо зараз.

Пристрої другої групи призначені для постійного автоматичного контролю вибухонебезпечних концентрацій пропан-бутану і метану або для контролю підвищеної концентрації газів іншого типу. Головна функція таких приладів зробити максимально безпечними умови праці.

Важливий момент при підборі пристрою полягає в тому, що визначити концентрацію та виділити з усієї газової суміші вони можуть один або два компоненти. З цієї причини не існує універсальних приладів. Для кожної речовини необхідний окремий аналізатор, який можна замовити Lumir. Декілька різних аналізаторів можуть об'єднуватися в систему датчиків.

Стаціонарні прилади фіксують дані наступних газів:

 •     хлороформ чи інші снодійні гази;
 •     пропан-бутан;
 •     метан;
 •     чадний газ.

Принцип роботи пристрою

Принцип дії газоаналізаторів заснований на тому, що складові речовини поглинаються у певній послідовності спеціальними реагентами. Стаціонарні моделі роблять це безперервно. Деякі пристрої можна інтегрувати в системи охоронної сигналізації.

Параметри вибору та встановлення

Вибираючи газоаналізатор на сайті Lumir, слід звернути увагу на такі критерії:

 •     розмір приміщення, де планується встановлення датчика;
 •     потенційні осередки небезпеки;
 •     схема пожежної безпеки;
 •     тип приміщення;
 •     якщо це підприємство, то врахувати його тип.

Встановлювати датчики слід на висоті, яка є індивідуальною для кожного з контрольованих газів. Якщо планується монтаж аналізатора снодійних газів, таких як хлороформ, то висота кріплення має бути біля підлоги, оскільки хлороформ важчий за повітря. Для чадного газу ситуація інша, установка рекомендується на висоті 1,5 м. Ця важлива інформація надається в інструкції виробника, її обов'язково необхідно вивчити.

Представлені в асортименті газоаналізатори, як і датчики руху, комбіновані пристрої та інші, які можна замовити в Lumir, відповідають стандартам якості. Експлуатація пристроїв можлива за широкого діапазону температур від – 10 до +55 градусів. Прилади енергоефективні, вирізняються стриманим дизайном. У разі небезпечної ситуації сигналізують світловим індикатором і звуковою сиреною. У деяких моделях передбачена функція до тривоги.