Каталог товарів

Панелі для інструментів Kistenberg

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2 3

Якщо у вас є майстерня, цех гараж або станція технічного обслуговування, а ви любите, щоб все було на своєму місці і під рукою, тоді просто необхідно обзавестися панеллю для зберігання інструментів.


Опис продукції

Система зберігання являє собою перфоровану панель, з контейнерами та спеціальними тримачами. Багато отворів гарантує, що для всього знайдеться місце. Панель займає зовсім небагато простору, при цьому дозволяє розташувати велику кількість інструменту та дрібних деталей. Середній розмір площі становить 2 кв м. Якісні органайзери для зберігання можна купити в Lumir.

 За типом кріплення панелі поділяють:

  •  підлогові;
  •  настінні;
  •  комбіновані.

Щоб надійно закріпити модуль достатньо мати шуруповерт, шурупи або дюбеля.

Величезною перевагою є можливість комбінувати блоки між собою. Переставляти їх та доповнювати. Ви можете вибрати та замовити в Lumir готову конструкцію або скомбінувати з різних модулів, підбираючи їх відповідно до індивідуальних потреб.

Відмінним конструкторським рішенням є перфорація панелі. Вона дозволяє швидко і без будь-яких додаткових засобів встановлювати гачки, тримачі та контейнери на потрібній висоті та відстані один від одного.


Матеріал виготовлення

Одним з основних параметрів для споживача цієї продукції є, звичайно ж, зносостійкість матеріалу виготовлення панелі. Особливо цей параметр актуальний, якщо конструкція експлуатується на СТО з великим потоком клієнтів та сильним навантаженням. Важливо, щоб кріплення не обривалися, і система зберігання не втратила привабливого вигляду.

Панелі, що представлені в асортименті, виготовляються з якісного поліпропілену. Цей матеріал стійкий до розчинів солей, кислот та складних ефірів. Боятися, що олії та жири, яких у робочому процесі ремонту техніки не уникнути, не потрібно, оскільки поліпропілен відмінно протистоїть їхньому впливу. Продукцію польського виробника можна купити в Lumir за приємними цінами

Модулі можна встановлювати в приміщеннях, що не опалюються, або навіть на відкритому повітрі, так як вони витримують температурний режим від -20 до 100 градусів. Якщо станеться проливання гарячої рідини, то турбуватися про цілісність панелі не варто.

При виготовленні продукції компанія Kistenberg не забуває дбати про екологію. Маючи такі характеристики зносостійкості, споживачі можуть бути впевнені, що всі матеріали, що використовуються в конструкціях, підлягають переробці і не завдають шкоди навколишньому середовищу.


Популярні моделі

Модельний ряд складає близько ста позицій, готових до замовлення у Lumir. В асортименті системи на будь-який смак починаючи від найпростіших настінних панелей розміром 39×13 см і до конструкції довжиною понад два метри та можливістю розташування кількох сотень одиниць інструменту.

У готові комплекти входять кілька розмірів полиці, тримачі для ключів, викруток тощо, вішалки, гачки та контейнери. Різноманітність елементів є доступною для самостійного підбору комплектації.

Якщо у вас виникли питання, можете поставити їх менеджерам сайту, залишивши заявку на зворотній дзвінок. Фахівці проконсультують та допоможуть вибрати оптимальний варіант.