Каталог товарів

Передача відео: Передача відео по коаксіалу

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
1355 грн
У наявності
0
1355 грн
1

Ціль практично будь-якої радіотехнічної лінії передач полягає в тому, щоб здійснювати передачу сигналу безпосередньо від джерела до пункту призначення. При цьому дана система повинна забезпечувати мінімальні втрати та відсутність усіляких спотворень сигналу.

За допомогою представлених у каталозі нашого інтернет-магазину Lumir пристроїв ви можете налагодити надійні та якісні лінії зв'язку на своїх об'єктах. Для цього переважно використовуються коаксіальні кабелі та відповідні приймачі з передавачами, які ідеально підходять під роботу з ними.

Пристрій та принцип дії

У кожному конкретному випадку принцип роботи та влаштування лінії зв'язку є індивідуальним. Воно безпосередньо залежить від діапазону частоти сигналів та деяких інших важливих параметрів.

Якщо йдеться про сигнал, діапазон частот якого становить від 1 Гц до 30 кГц, найчастіше використовуються звичайні дроти. Вони присутні від однієї до кількох сплетених між собою дротів або ізольованих жил. Кожна з них додатково захищена легкою неметалевою оболонкою. Замість неї допускається застосування обплетення з волокнистих матеріалів. За наявності на об'єкті гризунів слід використовувати спеціальні кабелі, які мають зовнішній екран із дроту. Він не дозволяє тваринам заподіяти будь-яку шкоду дроту.

Якщо вам потрібно передати сигнали, які перебувають у діапазоні частот від 30 кГц до 300 ГГц, необхідно придбати для роботи з ними екрановані та коаксіальні кабелі. Тільки вони можуть забезпечувати належне функціонування таких систем.

Що таке коаксіальний кабель?

У нашому інтернет-магазині реалізується велика кількість типів різноманітних кабелів, одним із яких є коаксіальні дроти. Вони застосовуються для організації систем зв'язку. Відмінною особливістю даних пристроїв є наявність одразу двох провідників – внутрішнього та зовнішнього. Кожен має вигляд співвісного циліндра, який розділений за допомогою ізоляційного шару. Останній може бути виконаний із різних матеріалів, серед яких варто виділити такі:

  •     поліетилен;
  •     повітряний поліетилен;
  •     фторопласт і т.д.

Відеосигнал відбувається через центральну жилу. Екран ж дроти використовується для здійснення урівнювання нульового потенціалу приладів, які підключені до мережі. До них, як правило, відносяться відеокамери або відеомонітори.

Основні особливості

До додаткових властивостей екрану коаксіального кабелю належить можливість організації захисту дроту від зовнішнього на нього електромагнітних хвиль. У якісних пристроях виробники додатково передбачають зворотну жилу.

Ідея використання співвісної конструкції полягає в тому, що всі перешкоди наводяться безпосередньо в самому екрані. За наявності надійного заземлення наведення з його допомогою розряджаються.

Коаксіальний кабель використовується для замикання контуру, який виникає між джерелом та приймачем. Центральна жила дроти в таких ситуаціях є сигнальним провідником, тоді як екран грає роль заземлюючого. Внаслідок цього експерти часто називають передачу через таку систему несиметричною.

Для облаштування сигнальних мереж найчастіше використовується простий коаксіальний кабель. У ньому міститься лише одна центральна жила, навколо якої знаходиться екран. Для хорошої роботи такої системи додатково потрібні передавачі та приймачі. Вони виконуються таким чином, щоб підключення до них коаксіального кабелю відбувалося максимально легко та просто.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете знайти різні прилади такого типу, що дозволяє підібрати найбільш оптимальні пристрої, що повністю відповідають вашим потребам. Також у нас можна замовити системи контролю доступу, джерела живлення та інше.