Каталог товарів

Централі та клавіатури : ППК Оріон

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2 3

Компанія «Оріон» є одним з лідерів серед виробників техніки охоронно-пожежного призначення, а також надання послуг монтажу та налагодження охоронних систем: охоронно-пожежних сигналізацій, систем відеоспостереження, систем контролю та обмеження доступу тощо.

Серед продукції компанії окреме місце займає Оріон NOVA – це серія високоякісних та технологічних охоронних систем для квартир, офісних приміщень, торгових центрів та інших об'єктів. На даний момент асортимент представлений декількома видами даного обладнання – XS, S, M та L. Крім цього, в асортименті великий вибір супутнього обладнання:

  •  клавіатури;
  •  модулі релейних виходів;
  •  модулі розширення;
  •  панелі індикації;
  •  модулі M-ZP тощо.
  • Клавіатури

Клавіатури – це основний тип обладнання, яке використовується для комфортного керування встановленою системою.

В асортименті бренду представлені 3 базові LED-клавіатури: K-LED4, K-LED8 та K-LED16. Це найпростіші в лінійці типи клавіатур, що відрізняються надійністю конструкції, а також інтуїтивно зрозумілим керуванням.

Крім цього, в асортименті є клавіатури K-LCD та K-GLCD. Вони дозволяють бачити інформацію на екрані в ширшому обсязі, при цьому їхній функціонал ширший. Зокрема, у клавіатури K-GLCD присутні сенсорні кнопки, що спрощують використання, індикатори стану ППК, а лицьова поверхня відрізняється підвищеною міцністю, тому що вона виготовлена ​​з надміцного скла, що пройшов спеціальну обробку.


Додаткове обладнання

В охоронних системах Orion є ряд додаткових пристроїв і пристроїв, які виконують функцію супутнього обладнання. Їх наявність дозволяє проектувати потрібну кількість входів і виходів, тобто. значно розширювати існуючий функціонал.

У каталозі інтернет-магазину LUMIR ви знайдете все необхідне обладнання для охоронно-пожежних сигналізацій, відеоспостереження та інших систем. При необхідності ми надаємо професійну допомогу у виборі відповідного обладнання під ваші цілі та завдання.

Наші співробітники мають великий досвід роботи в сфері технічних засобів безпеки, що дозволяє нам надавати максимально докладну інформацію про цікаві для вас товари, а також надавати професійну консультацію з усіх питань.


Переваги замовлення на сайті LUMIR

Є багато причин, чому вигідно замовляти у нас. Постійні клієнти виділяють такі плюси:

  •  Для зручності клієнтів передбачено різні форми оплати.
  •  Замовлення можна забрати безпосередньо з нашого офісу або оформивши доставку (по Україні доставка безкоштовна при замовленні від 2000 грн).
  •  Допомагаємо з установкою систем та необхідного обладнання на об'єктах різної складності.

Купити клавіатури та інше супутнє обладнання для охоронних систем Оріон можна в компанії LUMIR, залишивши попередню заявку на сайті.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, дистриб'юторами та виробниками, що дозволяє нам здійснювати повноцінне сервісне обслуговування та надавати розширену гарантію на 2 роки.

Потрібні системи контролю доступу, домофони, аксесуари та багато іншого? Телефонуйте за контактним номером телефону або пишіть в онлайн-чат, якщо у вас виникли запитання. Будемо раді допомогти із вибором.