Каталог товарів

IP домофони

IP-домофони ꟷ нове покоління систем доступу. Відмінною рисою є можливість приєднання пристрою до домашньої мережі за допомогою Wi-Fi або через кабельне підключення. Зв'язок між складовими блоками девайса трапляється за протоколом SIP. Загалом схема значно схожа з підключенням систем відеоспостереження, а якщо вдосконалити її декількома додатковими функціями, то домофон стає сигналізацією і працює як система безпеки. Пристрої можна замовити в Lumir, вибравши потрібний екземпляр з великого асортименту каталогу магазину.


IP-домофони. Особливості та характеристики

Щоб мати доступ до широкого функціоналу пристрою, необхідно підключити його до Інтернету. Після з'єднання з всесвітнім павутинням користувач зможе мати:

 •       віддалений доступ. Можливо з'єднати домофон зі смартфоном, комп'ютером, ноутбуком та іншими девайсами;
 •       можливість переадресації зв'язку на підключені пристрої;
 •       встановлення датчика руху;
 •       збереження записів на флешках чи інших накопичувачах;
 •       з'єднання з іншими системами: розумний будинок, сигналізація і т.д.

Якщо відкинути розширені опції IP-домофонів, які можна купити на сайті Lumir, то основним завданням пристроїв залишається відчинення дверей та зв'язок із відвідувачами. Найпоширеніше питання, як підключити домофон до мобільного телефону. Опція особливо актуальна у просторих заміських будинках або для користувачів з обмеженими можливостями.

З'єднання пристрою

Для реалізації з'єднання необхідною умовою є підтримка всієї системи цифрового формату. Інший можливий варіант: з аналоговою системою сполучається один мережевий блок, через який здійснюється переадресація на телефон.

Саме приєднання домофону до мобільного гаджета здійснюється через програму від виробників обладнання. Варіантів основного підключення кілька:

 •       через IP-адресу пристрою;
 •       через Wi-Fi, що роздає домофон;
 •       QR-код, що містить посилання на програму і т.д.

Кожен виробник встановлює у додатках індивідуальний інтерфейс, але принцип у всіх однаковий і простий. Відображаються камери та пари, кнопки відповіді та відкриття дверей тощо. Щоб налагодити роботу системи, потрібні додаткові комплектуючі, такі як адаптери, накладні панелі та інше. Всі елементи можна купити в Lumir і отримати професійну консультацію щодо підбору обладнання.


Переваги IP-домофонів

Встановлювати IP-домофони актуально буде в приватних або багатоквартирних будинках, окремих квартирах, підприємствах, офісах, закритих селищах і т.д. Можливість індивідуального налаштування, що підвищує безпеку. Наприклад, щоб керувати дверима або іншим пристроєм, що захищає, могла обмежена кількість користувачів.


Перевагами цифрових домофонів у системі відеоспостереження є:

 •       широкий функціонал;
 •       простота налаштування для роботи;
 •       можливість віддаленого доступу;
 •       поєднання з іншими структурами;
 •       якісне зображення.

Під час вибору цифрового домофону радимо враховувати характеристики дисплея та панелі виклику. Важливо підібрати комфортну для експлуатації діагональ монітора. Зверніть увагу на кількість входів та виходів для підключення різних датчиків у майбутньому. Потрібно помітити як відбувається спілкування з гостем: гучний зв'язок або трубка. Чи є модуль вай-фай та зовнішній носій для збереження записів.

Вибираючи панель для виклику, зверніть увагу на матеріал корпусу, роздільну здатність камери, модуля вай-фай для простого підключення. Бажана наявність інфрачервоного підсвічування, яке дозволяє дізнатися відвідувача навіть у темряві.

Вивчивши перелічені категорії, ви зможете підібрати оптимальний варіант