Каталог товарів

Повербанки (Powerbank)

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2

Сучасні гаджети — це безперечно зручний інструмент, що робить життя комфортнішим. Наприклад, за допомогою лише одного мобільного телефону можна здійснювати покупки; дивитися фільми під час поїздки; викликати таксі, управляти вашою системою охоронної сигналізації , відеоспостереженням чи "розумним будинком". Під час подорожей можна ділитися фотографіями або відео з друзями в режимі реального часу. Але, крім того, телефон має властивість розряджатися в найбільш незручний момент і щоб уникнути таких ситуацій був винайдений Power Bank.

Що це таке Повербанк (Powerbank)?

Повербанк  — справжній рятівник, що полюбився користувачам та отримав величезну популярність в усьому світі. Простими словами це портативний акумулятор, що дозволяє заряджати пристрої, коли поруч немає розеток. Найчастіше такі гаджети досить компактні і їх зручно брати з собою в поїздки або тривалі прогулянки.

Головний критерій, на який варто звертати увагу, вибираючи Power Bank — ємність акумулятора. Сьогодні у магазинах можна знайти акумулятори від 1 500 мАг до 80 000 мАг. Тут нічого складного: чим вищий цей показник — тим потужніше пристрій, а отже його можна використовувати довше. Рекомендуємо обирати саме такий Повербанк, який буде задовольняти саме ваші вимоги до цього пристрою - це те скільки разів він зможе зарядити мобільний телефон, смартфон, інший гаджет. 

Обрати Повербанк ви можете серед представлених у асортименті нашого магазину, якщо виникають питання чи потрібна порада, наші спеціалісти з радістю Вам в цьому допоможуть!