Каталог товарів

Бездротова сигналізація: Satel Perfecta

Satel Perfecta - це бездротова охоронна система будинку, яка здатна забезпечити вашу безпеку та комфорт. З її допомогою можна контролювати ситуацію як у приміщенні, так і за його межами — по периметру будинку. Як правило, найчастіше цю мережу використовують по відношенню до невеликих будов. На нашому сайті Lumir ви можете знайти різноманітні прилади, що є частиною Satel Perfecta. Вони дозволяють створити мережу будь-якої конфігурації, що дозволяє враховувати всі нюанси охоронної системи.


Задоволення індивідуальних потреб

Виробник розробив програмне забезпечення охоронної системи Satel Perfecta таким чином, щоб користувачі могли виділити два розділи. Кожен із них здатний працювати в індивідуальному режимі, незалежно від двох інших. Йдеться про повну охорону, нічний та денний спосіб роботи. Таким чином, кожен здатний підібрати найбільш оптимальну для нього конфігурацію експлуатації системи у повній відповідності до його потреб.

Графік подій

Функція таймерів у системі Satel Perfecta дозволяє налаштувати мережу таким чином, щоб вона в автоматичному порядку керувала приладами без втручання людини. Опція симулює дії користувача у разі його відсутності. Це дуже важливо в тих випадках, коли під час відпустки ваш приватний будинок перетворюється на порожню споруду, яка може залучити потенційних грабіжників.

Зручність управління

Для того щоб поставити або зняти систему з охорони, використовується дуже ергономічний за своїм зовнішнім виглядом брелок. До того ж, за його допомогою допускається здійснення управління домашньою автоматикою. Для цього на цьому пристрої виробник передбачив 5 кнопок. З їхньою допомогою допускається програмування 6 різних функцій. Кожен користувач в індивідуальному порядку налаштовує можливості брелока під себе та свої потреби. Таким чином спрощується щоденне використання системи Satel Perfecta.

Підключення смартфона

Додатково для простоти управління системою охорони будинку було розроблено мобільний додаток. З його допомогою можна управляти всіма функціями мережі. До того ж, на нього приходять повідомлення про стан безпеки. Усі ці процеси здійснюються в режимі реального часу. Завдяки цьому користувач будь-якої миті може знати, в якому стані його майно.

Якщо ви поспішали при виході з дому, тому не впевнені в тому, чи увімкнули охоронну систему, мобільний телефон із встановленим на нього програмою може допомогти це дізнатися за лічені секунди. Навіть якщо виявиться, що мережа не переведена в режим охорони, ви завжди можете це зробити в дистанційному режимі.

Надійність роботи

Задля більшої якості зв'язку робота системи відбувається на частоті 433 МГц. Надійність з'єднання всіх елементів мережі один з одним забезпечується за допомогою фільтрів проти перешкод. До того ж, Satel Perfecta використовує спеціально розроблені програмістами алгоритми шифрування даних, які неможливо перехопити.

Через стабільність бездротової мережі ремонтні роботи із пристроями компанії практично виключаються. До того ж, завжди до системи можна самостійно підключити додаткові датчики та сповіщувачі, які легко розмістити в приміщеннях або по периметру будівель таким чином, щоб вони не псували загальну стилістику об'єкта.

Satel Perfecta складається з обладнання винятково високої якості. Воно повністю відповідає вимогам стандартів Європейського Союзу EN 50131 Grade 2. Внаслідок цього пристрою перед випуском ринку проходять багаторівневий контроль їх якості. Він забезпечує безпеку в приміщеннях, що охороняються, на належному рівні.

Стабільна бездротова система PERFECTA дозволяє уникнути ремонтних робіт, пов'язаних із підключенням зайвих проводів, та додаткових витрат – сімейний бюджет не постраждає. У систему охоронної сигналізації PERFECTA входить обладнання високої якості, яке відповідає вимогам Європейського стандарту EN 50131 Grade 2. Устаткування системи проходить багаторівневий контроль якості, тому забезпечує безпеку в приміщеннях, що охороняються.