Каталог товарів

Датчики: Датчики розбиття скла

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
676 грн
У наявності
0
752 грн
У наявності
0
430 грн
У наявності
0
765 грн
1

У світі безпека комерційних приміщень  і навіть приватних будівель виходить на перший план. Організація систем безпеки набуває більш детального характеру і постійно доповнюється новими елементами. Одними з таких пристроїв є датчики розбиття скла.

Установка даних пристроїв дає можливість розширити функціональність інфраструктури без додаткових зусиль. Необхідно тільки замовити Lumir, встановити і налаштувати детектори розбиття скла.

Класифікація та опис

З урахуванням потреб використовуються пристрої із застосуванням різних технологій. П'єзоелектричні технології засновані на виявленні ефекту удару об скло, в той час як акустичні технології – виявлення звуку скла, що б'ється, вимагають фактичного руйнування матеріалу.

Акустичні датчики

Дані пристрої призначені для виявлення розбиття скла у вікні на периметрі будівлі. Відстеження можливе на дрібних і великих об'єктах, що захищаються, а також на окремих або з'єднаних скляних поверхнях. В інтелектуальному звуковому сенсорі, який можна замовити в Lumir, застосовуються новітні технології цифрової обробки сигналів. Область охоплення може досягати 10 метрів.

Алгоритм обробки сигналів заснований на аналізі трьох різних параметрів:

  •     пікова амплітуда;
  •     тривалість сигналу;
  •     середнє навколишнє середовище.

Аналіз вищеперелічених критеріїв проводиться у різних частотних діапазонах: низькому (інфразвук), середньому (звук) та високому (ультразвук). Алгоритм обробки сигналів за схемою 3×3 дозволяє автоматично адаптувати детектор до різних умов довкілля.

Пасивні датчики розбиття скла

Детектори виявляють певний діапазон ультразвукових частот, що генеруються при розбиванні скла. Торкання, натискання, вібрація та інші подібні на скляні вставки не викликають тривогу.

Придатні для використання на стандартних шибках або листових стеклах, датчики охоплюють площу діаметром до двох метрів. Пристрій можна прикріпити на відстані до 2 см від віконної рами і забезпечити повну зону покриття на стандартному склі. Конструкції оснащені вбудованими світлодіодними індикаторами, які спрощують виявлення активованих детекторів.

Встановлювати датчики можна на:

  •     гаражі;
  •     приміщення підсобного господарства;
  •     дачні будинки;
  •     кафе, ресторани, магазини;
  •     фабрики, промислові об'єкти;
  •     приватні будинки.

Принцип дії

Основна функція девайсів – фіксування звуку пошкодження скла. Пристрої, які можна замовити Lumir, розпізнають характерний звук, властивий розбитому матеріалу певного типу. Сучасні моделі оснащені двоканальною системою виявлення. Оптимізовані конструкції додатково аналізують зміну тиску у приміщенні, що неминуче відбувається після пошкодження склопакета. Ця опція дозволяє мінімізувати помилкові спрацьовування.

Ефективність пристроїв

Функція багатопроменевого сканування виключає шанс спонтанного безпідставного спрацьовування. Також існують варіанти, які мають регулятор рівня чутливості. Завдяки йому є можливість створити налаштування виконання завдання у різних приміщеннях. Девайси, що мають цю опцію, адекватно працюють як у приміщеннях на приватних територіях, так і в комерційних будівлях, що знаходяться в галасливих містах, де ризик безпідставного включення тривожного сигналу набагато вищий.

Крім пристроїв відстеження розбиття скла на сайті Lumir можна придбати тестер, за допомогою якого можна перевірити, як працюють пристрої, правильність монтажу, а також відповідність налаштувань та необхідного рівня чутливості.

Звертайтесь, допоможемо з вибором та оформимо замовлення з доставкою по всій Україні.