Каталог товарів

Контролери

Контролер доступу до системи – це програмований компонент, який керує одним чи кількома входами. В основному оснащений клавіатурою та дисплеєм. Рекомендується з міркувань безпеки, розміщувати в окремому приміщенні, доступ до якого є тільки системний адміністратор.

Конструкція моделей

Більшість моделей мають кнопку виходу, також можуть забезпечуватися виходами для керування електромагнітним затвором, та можливістю підключення до систем охоронної та інших сигналізацій. Такі пристрої можна купити у Lumir. Завдяки професійному програмному забезпеченню девайси дозволяють реєструвати події, розділяти користувачів на групи та визначати змінні права доступу, так звані часові графіки.

Програмний драйвер надає доступ до багатьох додаткових функцій. Наприклад, він може записувати весь трафік на об'єкті, що охороняється. Весь обсяг інформації про події, що відбуваються на контрольованій території, таких як спроби несанкціонованого доступу, входи в приміщення, що охороняються, і поведінка конкретних користувачів архівується.

В результаті, вони можуть бути надіслані у вигляді звіту особі, яка управляє системою контролю доступу, будь-коли запиту. Інформація, отримана таким чином, може бути використана для реєстрації часу.

Як працює контролер доступу

Принцип роботи системи контролю доступу ґрунтується на необхідності введення ідентифікаційного коду зчитувачу. Потім зчитувач надсилає отриманий код контролеру доступу. Зчитувачі, що взаємодіють із контролером, відрізняються ідентифікаторами, тому система знає, де користувач увійшов до системи.

Після отримання коду контролер вирішує виконати відповідну дію на основі даних конфігурації, що зберігаються у внутрішній пам'яті. Рішення стосуються, зокрема, прав доступу, розкладу, режимів встановлення системи на охорону та сигналізації стану тривоги.

Системні контролери зазвичай оснащені інтерфейсом зв'язку, який може використовуватися як їх програмування, так зв'язку з мережевою системою зчитування. Контролер зв'язується з провідним пристроєм через комп'ютерну мережу, завдяки чому з'єднання є стабільним та ефективним, а також не чутливим до зовнішніх перешкод. На сайті Lumir до уваги покупців широкий вибір пристроїв за приємними цінами, а також додаткові аксесуари.

Функціональні можливості пристрою

Один контролер може підтримувати одну або кілька дверей та керувати такими режимами поведінки:

  •   нормальний;
  •   заблокований;
  •   розблокований;
  •   умовно розблокований.

Деякі моделі можуть мати вбудований безконтактний зчитувач, що обмежує кількість пристроїв у системі. Розширені функції також включають захист від повторного доступу (локального або глобального), що ускладнює надання карт доступу третім сторонам, забезпечуючи тим більш високий рівень безпеки.

Деякі контролери також можуть керувати підсистемами у створених системах та підтримувати до чотирьох тисяч користувачів. У приміщеннях, що вимагають особливої ​​уваги до безпеки, можна купити Lumir і встановити контролери, що підтримують функцію двох користувачів або подвійної ідентифікації. Моделі, оснащені захистом від саботажу та сумісні зі зчитувачами відбитків пальців, також чудово підійдуть для системи контролю доступу.

Встановлення обладнання

За типом монтажу розрізняють контролери:

  •   внутрішні;
  •   зовнішні;
  •   накладні.

Матеріалом виготовлення може бути пластик, алюміній чи нержавіюча сталь. Для зовнішніх моделей використовують зносостійкі металеві корпуси з антивандальними характеристиками. Підключення живлення може бути провідне від мережі та також акумулятор.

Різні моделі, які можна замовити в Lumir, підтримують різні типи карт і брелоків для розблокування. Щоб отримати професійну консультацію, зв'яжіться з менеджерами нашого сайту.