Каталог товарів

Охоронна сигналізація: Бездротова сигналізація

В останні роки внаслідок розвитку сучасних технологій починають набувати більшого спросу бездротові системи сигналізації. Вони є надійними та багатофункціональними комплексами, які дозволяють забезпечити належний рівень захисту практично будь-якого об'єкта. Перш ніж скористатися таким рішенням, варто звернути увагу на ті, з яких частин складається обладнання, і в чому його основні переваги.


Що входить до системи та який її принцип роботи?

Якщо ви зібралися купити бездротову сигналізацію, передача сигналу в такій системі від датчика приймача для обробки здійснюється за допомогою радіоканалів. Внаслідок цього вам не потрібно думати про те, як протягнути дроти від кожного сповіщувача до центрального пристрою. Тому в комплект входить відносно невеликий перелік обладнання. Для створення невеликої системи знадобляться такі пристрої:

 •     датчики;
 •     приймачі;
 •     джерела живлення;
 •     приймально-контрольні прилади

В залежності від складності системи та її масштабності додатково можуть застосовуватися інші пристрої, необхідні для коректної роботи всього комплекту. До них можна віднести розширювачі, ретранслятори чи пристрої для оповіщення. Конфігурація розміщення пристроїв щодо один одного безпосередньо залежить від конкретного об'єкта, де буде експлуатуватися система.

Як тільки відбудеться обробка сигналу від сповіщувача, він передається безпосередньо на панель управління. Також деякі дані можуть надсилатися на централізований пульт охорони.

Економія грошей під час встановлення охоронної сигналізації досягається внаслідок повної відсутності проводів та комплектуючих, необхідних для їхнього кріплення. Внаслідок цього монтаж системи відбувається швидше та дешевше. Найбільш популярними є такі комплекти, як Ajax Systems, Satel Perfecta та Elmes Electronic.


Основні переваги

Замовити бездротову сигналізацію у нашому інтернет-магазині Lumir можна за цілком доступною вартістю з можливістю доставки по всій території країни. Найчастіше покупці віддають перевагу саме цим моделям обладнання через конфігурацію приміщень, у яких неможливо належним чином прокласти дроти. Серед інших причин такого вибору слід зарахувати такі:

 1. Естетична привабливість. Для монтажу системи не потрібно штробити стіни, монтувати кабель-каналі чи проводити ремонт поміщень.
 2. Мінімальний набір обладнання. Це значною мірою здешевлює вартість його придбання.
 3. Велика кількість різних змін. Користувачі можуть у будь-який момент здійснити апгрейд або перенести частину об'єктів до іншого приміщення (і навіть на інший об'єкт).
 4. Простота установки. Це також позначається на її швидкому виконанні.
 5. Автономність роботи. Системи зовсім не залежать від функціонування електропостачання. Головне – своєчасно проводити заміну акумуляторних батарей. Термін служби може бути різним. Найчастіше він знаходиться в межах від 4 до 10 років.
 6. Стабільність передавання сигналу. На нього абсолютно не впливає конфігурація приміщень об'єкта та планування кімнат.
 7. Непомітність обладнання. Таким чином, злоумышленники при скоєнні злочинних діянь можуть не помітити систему спостереження. Саме тому їх набагато простіше виявити.
 8. Широкий вибір обладнання. Ви можете створити саме таку систему, яка ідеально підходить для конкретного об'єкту.

Експерти інтернет-магазину Lumir готові надати вам безкоштовні консультації, підібравши найбільш оптимальне рішення з усіх існуючих на даний момент, а також порадити відповідні аксесуари та ін.