Каталог товарів

LED-підсвічування

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
99 грн
У наявності
0
905 грн
У наявності
0
410 грн
У наявності
0
495 грн
У наявності
0
820 грн
1 2

Світильники зі світлодіодною матрицею стають все більш популярними у використанні серед користувачів.  Їх застосовують на промислових територіях і в торгових приміщеннях, для освітлення вулиць і парків, декоративного підсвічування будівель, а також як атрибут розумного будинку. Такий освітлювальний прилад відрізняється наступними перевагами:

 • співвідношення споживаної потужності і видаваного світлового потоку — світлодіод потужністю 1 Вт може видати до 75 лм світлового потоку;
 • універсальність — існують габаритні прилади для великих територій і компактні світильники для побутових цілей та ін.;
 • зручність застосування — домашній або вуличний прожектор не вимагає регулярного сервісного обслуговування;
 • тривалий термін служби — до 50 000 годин;
 • адаптація до перепадів напруги — світлодіодні пристрої нечутливі до значних перепадів мережі;
 • стійкість до перепадів температур — завдяки захисному корпусу витримують діапазони в середньому від -40 до + 50°C.


Як вибрати лед прожектор

За типом конструкції світлодіодного елемента виділяють матричні і лінійні прожектори. Лінійний лед прожектор — це витягнута плата, на якій змонтовані світлодіоди. Довгі і вузькі лінійні світильники рівномірно розподіляють світло і підходять для освітлення коридорів, проходів, декоративного підсвічування будівель тощо. У матричних моделей світлодіоди щільно розташовані на матриці, що забезпечує потужний світловий потік при загальній компактності приладу.

Вибираючи відповідний LED прожектор, потрібно відштовхуватися від місця і цілей: де буде розташована лампа — на вулиці або в будинку, яка територія повинна бути освітлена, яка потужність освітлення потрібна тощо. Звертайте увагу на такі характеристики:

 • спрямованість світла — для освітлення конкретних об'єктів підходить пряме світло, для територій — розсіяне;
 • потужність — LED прожектор 10 Вт підійде для побутового використання вдома, тоді як більш яскраві і дорогі моделі купують для промислових цілей;
 • колірна температура — теплий (2700 К), нейтральний (4000 К) і холодне світло (від 6000 К);
 • IP-індекс — ступінь захисту приладу від вологи і пилу, особливо важлива для вуличних, грунтових або підводних світлодіодних прожекторів;
 • компактність — розміри і вага світильника, тип кріплення.


Прожектор з датчиком руху — елемент розумного будинку

Концепція розумного будинку передбачає максимум комфорту і функціональності для користувача при мінімальних енерговитратах. Сучасний розумний будинок не обходиться без світлодіодного прожектора з вбудованим датчиком руху. За допомогою інфрачервоних променів пристрій фіксує об'єкти, що переміщаються, в радіусі чутливості датчика і спрацьовує при русі. Власник може сам налаштувати чутливість датчика, щоб лед прожектор працював тільки в темряві в сутінках. Подібні освітлювальні прилади широко використовуються для автоматичного вуличного освітлення, на стоянках та ін.

Вибирайте і замовляйте прожектор світлодіодний в магазин Lumir, ми з радістю допоможемо у виборі, організуємо відправку чи доставку замовлення.