Каталог товарів

Подовжувачі, вилки, колодки

Електроустановлювальні пристрої для зовнішнього розподілу живлення

Кількість побутової електротехніки в квартирах постійно збільшується, що значно полегшує повсякденне життя, але вимагає організації нових точок підключення приладів до джерела живлення, що може викликати труднощі, коли в зручному місці відсутня розетка. Тоді виникає потреба у придбанні додаткових пристроїв - електричних вилок, колодок, розеток або подовжувачів

Особливо актуально створення функціонального та безперебійного зовнішнього переносного з'єднання з електромережею у житлових приміщеннях з невеликою кількістю стаціонарних точок роздачі або непродуманим їх розміщенням.


Вилка електрична

Електричні вилки призначені для оперативного надійного підключення та відключення побутових електроприладів до розетки. Вони складаються із ізольованого корпусу для безпечного використання та контактів для розетки.

Для безпечної експлуатації при виборі важливо враховувати відповідність товару типу проводки та характеристикам обладнання, що використовується, умови, в яких застосовуватиметься електрична вилка, зручність і надійність, матеріал виготовлення.


Електричні колодки та розетки

Колодка електрична є блоком з декількох роз'ємів, що дозволяють одночасно підключити до мережі більше одного електроприладу. Складається з корпусу з гніздами для вилкових штирів, іноді з USB-гніздами, запобіжниками-переривниками, що захищають від перепадів напруги, і вимикачами, що дозволяють знеструмити всі підключені прилади одночасно.

Електричні колодки та електричні вилки використовують при складанні подовжувачів необхідної довжини для підключення побутових приладів у віддалених від стаціонарних роз'ємах місцях, при їх недостатній кількості або незручному розташуванні. Перевагу віддають електричним колодкам із заземлюючим контуром, що забезпечує безпеку експлуатації.

Розетка електрична призначена для оперативного безпечного підключення та відключення різних електроприладів. За способом монтажу виробу поділяють на:

  • накладні - використовують за неможливості зробити внутрішню проводку, монтують на зовнішній підрозетник;
  • вбудовані - встановлюють у заглиблену в стіну пластикову коробку.


Подовжувачі

Електроподовжувачі використовують тимчасово, якщо необхідно підключити різні електроприлади та інструменти на відстані від стаціонарних розеток. Він може бути обладнаний одним або декількома електричними розетками, USB-роз'ємами, світлодіодним індикатором, автоматичним захистом, перемикачем, термо-вимикачем, котушкою для змотування шнура та іншими необхідними пристроями.

Завдяки наявності широкого асортименту подовжувачів при виборі слід врахувати:

  • Чи потрібне заземлення.
  • Яка потрібна довжина шнура.
  • Наскільки важливою є наявність автомата захисту.
  • Які максимальні навантаження плануються?
  • Скільки потрібно переносних електричних розеток.
  • Чи відповідає пристрій таким технічним вимогам як номінальна напруга, номінальний струм навантаження, робоча частота.
  • Якість ізоляції кабелю.