Каталог товарів

Відеопанелі

Основним завданням відеопанелі є віддалений зв'язок з відвідувачем, контроль відчинення дверей та управління замком. Цей блок системи домофона монтується із зовнішнього боку вхідних дверей. Вона блокується завдяки електронному замку, до якого є віддалений доступ.


Відеопанелі – основні переваги пристрою

Виклична панель є компактним пристроєм, що має накладне або врізне «тіло». Корпус виготовляється із пластику або металу. В оснащенні значиться вбудована камера, кнопка виклику, динамік і мікрофон, що веде до системи кабель, а також реле керування замикаючим пристроєм.

Існують моделі з кодовою клавіатурою або зчитувачем карток, які можна купити на сайті Lumir. Якщо панель обладнана модулем для зв'язку з Інтернетом, то можна завантажити спеціальний додаток на смартфон або інший гаджет, який дозволить віддалено встановити зв'язок із відвідувачем та відкрити двері.

До відмінних додаткових опцій можна віднести вбудований зчитувач для з'єднання із системою управління та контролю доступу, а також наявність інфрачервоного підсвічування. Вона включається автоматично від спрацьовування датчика та дозволяє ідентифікувати відвідувача навіть уночі.


З чого складається система

Головним елементом відеопанелі, звичайно, є камера. На її характеристики необхідно звернути особливу увагу при виборі девайсу. А саме:

 •     тип матриці – краще CCD, ніж CMOS;
 •     роздільна здатність камери має бути максимально високою, це впливає на чіткість зображення;
 •     у кольорі або чорно-білому відтворюється відео;
 •     який кут огляду – що він ширше, то більше зона відстежується;
 •     тип панелі – мережні приєднуються до смартфону або ноутбука за допомогою локальної або глобальної мережі, аналогові потребують підключення монітора.

Камери в даних пристроях починають запис відео від спрацьовування датчика руху або натискання кнопки виклику. Режим збереження відео може включатись автоматично або вручну. Преміальні моделі, які можна замовити у Lumir, обладнуються поворотними камерами. Поворот відбувається на невеликий кут від 10 до 20 градусів, але значно підвищує рівень безпеки.

Підключення бездротової відео панелі не складе жодних турбот. Передача аудіо- та відеоінформації відбувається за допомогою Wi-Fi. Живлення від стандартної мережі з напругою 220В здійснюється через адаптер. Щоб під'єднати дротовий пристрій до домофону та замку дверей, потрібно чотирижильний кабель. До багатоабонентських варіантів можна підключити до семи внутрішніх дисплеїв.


На що звертати увагу при виборі

Під час визначення, яку модель купити в Lumir, зверніть увагу на такі характеристики:

 •     скільки пристроїв можна приєднати;
 •     матеріал виготовлення корпусу: для вулиці оптимальний варіант металевий антивандальний із захисним козирком від опадів, у приміщенні можна користуватися пластиковою моделлю;
 •     спосіб монтування: накладна та врізна панель;
 •     особливості моделі пристрою: наявність інфрачервоного підсвічування, карти пам'яті, регулювання гучності мікрофона, наявність датчиків руху та освітленості, підсвічування у темну пору кнопок;
 •     спосіб, який використовується для доступу: код або магнітна картка;
 •     види інтегрованих електрозамків: чи передбачені датчики для оцінки відчинених та закритих дверей.

В інтернет-магазині Lumir купити панель виклику для домофону, а також кодові клавіатури, смарт-замки та інше можливо за приємними цінами, отримавши попередню консультацію від фахівців сайту.