Каталог товарів

Датчики: Датчики вібрації

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
867 грн
У наявності
0
1215 грн
У наявності
0
1280 грн
1

Датчиками вібрації називають спеціальні пристрої, які трансформують зафіксовану вібрацію в електричний імпульс та пересилають її на центральний модуль для подальшої обробки та реагування. Пристрої можуть повідомити про порушення кордонів, що охороняються. Наприклад, вказати на механічне пошкодження дверей чи вікон, тобто злом чи несанкціоноване відкриття.

Прилади є важливою частиною системи безпеки будинків, приміщень або закритих територій. Можуть встановлюватися в будівлях із тонкими стінами, які зловмисники зможуть пробити, щоб уникнути сигналізації на дверях та вікнах. Також датчики вібрації успішно використовують у магазинах захисту торговельного устаткування.

Основні характеристики

Чутливість приладу необхідно регулювати залежно від місця встановлення. При раптовому відключенні мережевого живлення в конструкції передбачені батареї, що забезпечує автономну роботу приладу. Для зручності контролю за станом пристрою передбачено індикатор, що сповіщає про включення системи, а також стан заряду батарейок. Важливою характеристикою є захист від необгрунтованого спрацьовування.

Не варто турбуватися, що пристрої, замовлені в інтернет-магазині Lumir порушить інтер'єр, оскільки вони мають стриманий дизайн і невеликі розміри. Також, за бажання пристрій легко замаскувати таким чином, щоб зробити його максимально непомітним.

Типи сповіщувачів

Датчики вібрації поділяють за способом роботи на:

  •     провідні;
  •     бездротові.

Пристрої першої категорії менш популярні через проблематичність установки. Друга група виборола більше шанувальників серед користувачів. Причиною тому стала простота в установці та непотрібність наявності поряд джерела постійної подачі електроенергії.

Якщо говорити про вібраційні прилади, що встановлюються на вікна, то вони працюють у двох режимах: фіксування вібросигналів та у режимі відкритого вікна.

Нові розробки, представлені на ринку, які можна купити в Lumir, є пристроями з мікропроцесорами. Перед встановленням та запуском у роботу слід настроїти правильні параметри датчика. Щоб уникнути помилкових, необґрунтованих спрацьовувань, слід «показати» приладу яка сила вібрації вважається допустимою. Для цього включається режим «навчання» та виставляються значення відповідної сили ударів та їх кількості. Перевищення заданих критеріїв приводить у дію сигнал тривоги.

Деякі прилади мають можливість регулювати рівень чутливості. Можливо виставити режим роботи у звичайній обстановці або у складній за наявності вібраційного шуму.

Експлуатація датчиків такого типу можлива за температури від -29 до +50 градусів. Вони витримують вологість середовища до 90%. Корпус виконується із міцного пластику.

Застосування бездротових пристроїв, що вловлюють вібрацію, значно підвищує рівень захисту нерухомого майна. Купивши в Lumir вібраційні датчики та встановивши їх на стіни, вікна, вітрини, можете не турбуватися, що зловмисники зможуть проникнути та зашкодити вашому майну.

Якщо потрібна додаткова консультація щодо вибору моделі, то просто замовте зворотний дзвінок на нашому сайті та отримайте професійну допомогу від спеціалістів магазину.

Працюємо по всій Україні. Реалізуємо доставку домофонів, охоронних систем, блоків живлення та багато іншого у всі регіони країни за 1-2 дні. Звертайтесь, будемо раді співпраці.