Каталог товарів

Електрозамки: Електромеханічні защіпки

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2 3

Електромеханічна клямка – це запірний пристрій блокування дверей за допомогою подачі живлення. Клямки можуть встановлюватися на різні типи дверей: дерев'яні або скляні, пластикові або металеві. Внутрішній ригель може мати різну довжину залежно від способу кріплення та місця встановлення замка. Деякі клямки оснащені таймером, що дозволяє автоматичне блокування дверей через певний проміжок часу.

Опис пристрою

Розглянуті пристрої, які можна купити в Lumir, найчастіше використовують у системах контролю доступу. Вони служать доповненням звичайного замку, завдяки якому можливе управління не тільки механічним способом, тобто металевим ключем, але й з використанням різних контролерів, кодових клавіатур тощо. Установка клямки відбувається на місце відповідної планки на дверну коробку. Вона блокує язичок основного замку.

Елементи конструкції виготовляються з високоміцних матеріалів, стійких до механічних пошкоджень та атмосферних навантажень. Це забезпечує довговічність та надійну роботу даного механізму. Засувки відносяться до типів електричних замків, що нормально відкриваються (NO – normal open). Це означає, що пристрій відкривається під час обриву лінії живлення. Сила утримання розрив становить близько 300 кг.

Основні характеристики

Діапазон робочих температур для механізмів клямки досить широкий: від -25 до +60 градусів. Також, при замовленні в Lumir, не варто перейматися впливом погодних умов на пристрій, оскільки робоча вологість до 95%. Габарити пристроїв досить невеликі:

  •     довжина в середньому – 10-13 см;
  •     ширина – 2.5-3.5 см.

Такі розміри дозволяють робити установку клямок практично прихованим. Невелика вага є перевагою для монтування на будь-які двері, починаючи від скляних шафок до вуличних воріт.

Принцип роботи клямки полягає у втягуванні язичка в корпус механізму при відключенні подачі живлення. З внутрішньої сторони відчинити двері можна натисканням кнопки виходу, або розблокуванням карткою або електронним ключем. Механізм блокує двері щоразу при закриванні стулки.

Бажаючи купити в Lumir обладнання, враховуйте такі критерії:

  •     тип сигналу керування;
  •     силу напруги живлення;
  •     матеріал виготовлення;
  •     сторона монтування: право- або лівостороння;
  •     тип монтажу: накладні або врізні;
  •     зусилля на відрив має відповідати показникам замку.

Підключення та встановлення

Не всі типи замків поєднуються із клямкою, перед покупкою проконсультуйтеся з продавцем. З зовнішнього боку дверей необхідно встановити стаціонарну нерухому ручку, яка не пов'язана з язичком, із внутрішньої – натискна ручка. Для комфортної експлуатації краще зробити установку доводчика, що забезпечить гарантоване закривання дверного полотна та блокування стулок.

Підключення можна реалізувати двома способами:

  •     монтування в дверній коробці із заміною смуги із порожнинами під ригель, виступаюча частина перекривається;
  •     клямка кріпиться збоку на дверній коробці, схема, що дозволяє зробити механізм зовсім непомітним.

Що стосується підключення живлення, схема дуже проста - всього два контакти 12 VDC і "-". Реалізується підключення за допомогою проводів до двох кріплень, якими обладнана клямка. Можна замовити в Lumir та інші варіанти, підключення яких залежить від модифікації пристрою та від автоматичного способу. Інформація про це вказується в інструкції виробника.

Звертайтеся до представників нашого інтернет-магазину та вони допоможуть з вибором систем контролю доступу та інших необхідних вам пристроїв.