Каталог товарів

Датчики: Датчики температури

Показати по:
16 32 64
Вид:
1

Робота вимірювачів температури, що використовуються при автоматичному керуванні, базується на принципі трансформації температурних показників у електричні значення. Для цього процесу характерною є швидкість обробки даних. Електричні значення зручно передавати, а перетворення на цифровий код дає можливість досягати точності та максимальної чутливості вимірювань.


Опис пристрою

За типом та методом роботи датчики температури поділяють на:

  •     манометричні термометри;
  •     терморезистори;
  •     термопари;
  •     термометри опору.

Представлені в асортименті та готові до замовлення в Lumir датчики призначені для інтеграції в систему контролю. Вони підключаються до універсального моніторингового модуля, який використовується для розширення інфраструктури охоронної сигналізації або автоматики. Модуль здатний контролювати різні сенсори, які призначені для вимірювання заданих параметрів та фіксування граничних значень.

Датчики можуть експлуатуватися як у приміщеннях, так і на вулиці. Діапазон, в якому пристрій може вимірювати температуру, становить від -35 до + 60 градусів. Пристрої контролюють перевищення максимального та мінімального порогів. Також можна встановлювати відстеження та інформування про різкі перепади температури.

Датчики температури можна встановлювати в приміщеннях житлового призначення, офісах, господарствах. Велику користь детектори можуть принести, якщо їх встановити в теплиці або холодильній камері. Також широко використовують пристрої транспортних засобах далекого прямування.

Для налаштування корпусу передбачені спеціальні кнопки. Усі дані відображаються на дисплеї.


Встановлення обладнання

Встановлювати датчики необхідно на стіну. Для цього знадобиться або монтажний клей або кріпильні шурупи. Простота кріплення дозволяє встановити датчик у будь-якому зручному місці. Також досить довгий кабель, яким комплектуються прилади, можна, при необхідності подовжити.

Оформити замовлення у Lumir досить просто. Якщо у вас виникли питання про товар або доставку, залиште заявку на зворотний дзвінок, і менеджер компанії зв'яжеться з вами у зручний для Вас час.


Замовлення датчиків у нашому інтернет-магазині

Якщо ви вирішили купити датчики руху, газоаналізатори, затоплення або комбіновані системи, радимо звернутися до надійного постачальника. Саме таким є наш інтернет-магазин «Люмир». Пропонуємо вигідні умови співпраці для оптових та роздрібних клієнтів. гарантуємо добрі ціни, широкий асортимент надійного обладнання.

Для того, щоб оформити замовлення товару по Україні, пропонуємо скористатися послугами компанії «Нова пошта». Оплата можлива декількома зручними способами:

  •       готівкою при отриманні у відділенні;
  •       готівкою кур'єру після прибуття товару за вказаною адресою;
  •       онлайн платежем на карту перед відправкою;
  •   на розрахунковий рахунок.

Співробітники надають професійну консультацію безкоштовно. Інформація про способи оплати та умови доставки вказана на сторінці нашого інтернет-магазину.