Каталог товарів

Відеодомофони

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2 3

Важко уявити на сьогоднішній день будинок чи квартиру без домофону. Цей пристрій, що допомагає забезпечити безпеку, щільно увійшов до нашого побуту. Розберемо детальніше, які є моделі і з чого вони складаються.


Індивідуальні та багатоквартирні моделі

Домофон – це складна система, що складається з кількох блоків, дисплея та електропроводки. Широкий вибір систем відеоспостереження та окремі компоненти можна замовити на сайті Lumir.

Виділяють три основні елементи конструкції:

  •   блок виклику: дверна станція;
  •   замок, який утримує двері зачиненими до внутрішнього сигналу з квартири чи будинку;
  •   переговорний пристрій, встановлений у приміщенні.

Умовно всі пристрої поділяють на індивідуальні та багатоквартирні. У чому різниця між ними?

Індивідуальний є приладом, що працює за принципом прямого з'єднання. В окремих випадках на панелі встановлено 2-4 кнопки. Сигнал надходить у приміщення від натискання кнопки біля вхідних дверей. Після зняття трубки користувачем виникає двосторонній зв'язок. Вона не має обмежень у часі та може ініціюватися користувачем зсередини.

Прилади в багатоквартирних будинках розраховані на велику кількість внутрішніх блоків. Якщо кількість перевищує двадцять внутрішніх трубок, тоді встановлюється відеопанель із клавіатурою, що дозволяє набирати номер квартири. Недоліком є ​​можливість блокування всієї системи неправильно повішеною трубкою або дзвінком. Щоб уникнути таких ситуацій, зв'язок обривається після 15-30 секунд. Ініціювати дзвінок зсередини неможливо.

Дані пристрої запрограмовані на керування електричними замками. Підбір здійснюється під тип та вагу дверей індивідуально.

Відеодомофон додатково оснащений мініатюрною камерою, яка забезпечує відеозв'язок між користувачами всередині та зовні приміщення. Щоб встановити такий пристрій, потрібні комунікації для передачі відео та встановлення моніторів усередині приміщень. Існують приховані та виносні дисплеї. Останній варіант дає якісніше зображення.


Специфіка експлуатації

Після встановлення головним завданням є збереження пристрою від пошкоджень. Особливо вразливе місце – оптика. Камери мають вічко до 4 мм та глибину розташування від лінзи до 2 мм. Такі мініатюрні розміри захищають девайси від вандалів. Оптимальною вважається пристрій діаметром 1 мм. Такі моделі відеодомофонів можна замовити у Lumir. Якщо хочете замаскувати камеру, слід враховувати, що це значно обмежує огляд і знижує якість зображення через нестачу потрапляючого світла.

Дисплеї оснащують блоком конвеєрної пам'яті. Кількість картинок, що виводяться на екран, з 4 збільшилася до 32. При записуванні вони датуються і фіксується точний час зйомки.

На сайті Lumir купити можливо домофони з LSD-моніторами. Вони мають привабливий дизайн, в експлуатації надійні, мають опцію Touch Screen. Інноваційні технології, впроваджені в домофони, дозволяють пов'язувати модулі з мобільними пристроями. В цьому випадку зображення транслюється на монітор пристрою і на мобільні гаджети. Можна підключити домофон до домашнього кінотеатру або інтегрувати в програму «розумний будинок».

Також технології сучасні розробки дозволяють використовувати відеодомофони як відеоспостереження. Дані пристрої можна купити в Lumir за приємними цінами. Можливо підключити не одну, а відразу кілька відеокамер та забезпечити власнику домофону повноцінну систему безпеки. Зображення в таких випадках можна відстежувати не тільки під час дзвінка до домофону, а постійно.