Каталог товарів

Бездротова сигналізація: Ajax Systems

Ajax Systems — це сучасна охоронна система, яка є популярною розробкою українських інженерів. Для її функціонування використовується технологія забезпечення надійного безперебійного зв'язку під назвою Jeweller. У каталозі нашого інтернет-магазину Lumir є велика кількість різноманітних функціональних елементів системи, які дозволяють створити комплекти різної конфігурації.


Можливість бездротового підключення

Система розроблена таким чином, що єдиним її елементом, що потребує фізичного підключення до мережі інтернет, є смарт-централь (хаб). Інші ж пристрої, які йдуть у комплекті, можуть працювати за допомогою батарейок. Сигнали з їх допомогою пересилаються повітрям без проводів.

Дальність передачі сигналу

На даний параметр значною мірою впливає той факт, що для виробництва системи Ajax була використана технологія Jeweller. За допомогою неї всі датчики, камери, сирени та інші електротехнічні пристрої можуть знаходитися на відстані до 2-х кілометрів від центрального хаба, але при цьому безперебійно здійснювати передачу сигналу. Останній спочатку прийматиметься хабом, а потім — надсилатиметься на телефон користувача або охоронний пульт.

Легкість у додаванні нових датчиків

Всі датчики Ajax можна підключити самостійно до системи як при її облаштуванні, так і в процесі роботи. Для цього потрібно пройти авторизацію в програмі Security System, яку можна встановити на власний смартфон. Потім слід зареєструвати датчики зчитуванням їх QR кодів. Останні розміщуються або корпусі приладу, або його упаковці. Як тільки це буде зроблено, залишається лише розмістити датчики у приміщенні. Спеціальна технічна освіта та досвід для цього не потрібні.

Тривалість експлуатаційного терміну

Виробник запевняє користувачів у тому, що термін служби системи становить 7 років за умови використання попередньо встановленого елемента живлення. При необхідності ви завжди можете відстежувати, в якому стані знаходиться батарея. Якщо з тих чи інших причин рівень заряду буде знижений, повідомлення про це має з'явитися у програмі на смартфоні. Будь-якої миті літієву батарейку CR123A можна змінити.

Підтримка 2 каналів зв'язку

Передача сигналу може відбуватися через дротовий інтернет або мобільну мережу GSM. Це робить систему більш універсальною, оскільки на деяких об'єктах неможливо підключитися до Всесвітньої мережі або це занадто дорого.

Використання декількох типів оповіщень

Залежно від того, які саме вимоги клієнта до роботи охоронної системи, її завжди можна налаштувати належним чином. Оповіщення можуть мати різний вигляд. Вони приходять за допомогою дзвінків, УПС, push-повідомлень у смартфоні, а також на пульти охорони.

Підтримка зв'язку центрального хаба та датчиків

Відповідно до базових настройок системи, інформація в ній оновлюється кожні 12 секунд. За цей час центральний хаб встигає зв'язатися з кожним датчиком мережі і отримати від нього відповідь. Якщо буде виявлено злом або будь-які додаткові неполадки, користувач одразу повідомляється про проблему.

Підключення до пульта централізованої охорони

Для того, щоб здійснювати постійне охоронне спостереження на об'єкті, компанія випустила відповідне програмне забезпечення. Використовувати його можна після укладання договору або з приватною, або з державною охоронною організацією. Вона обов'язково повинна мати ліцензію на надання таких послуг.