Каталог товарів

Зчитувачі

Багато хто вирішує впровадити електронну систему контролю доступу до свого життя. До основних переваг доступу за допомогою електронного ключа можна віднести:

 •   надання доступу до обраних зон/приміщень організації для певних груп працівників;
 •   обмеження прав доступу до окремих приміщень для сторонніх осіб;
 •   контроль присутності працівників у конкретних місцях організації;
 •   простота модифікації у разі такої потреби;
 •   можливість інтеграції з рішеннями автоматизації контролю робочого времени.

Найпопулярнішими пристроями контролю доступу є термінали, що дозволяють ідентифікувати людей за допомогою безконтактних карт та пін-коду. Підібрати потрібний варіант ви можете та замовити у Lumir. Однак варто зазначити, що є безліч пропозицій інноваційних пристроїв, які використовують біометричні технології для ідентифікації користувачів, такі як зчитувачі відбитків пальців або розпізнавання облич.


Опис системи

Принцип роботи системи контролю доступу ґрунтується на необхідності введення ідентифікаційних знаків. Щоб отримати дозвіл на вхід, необхідно ввести код з клавіатури, використовувати магнітну або безконтактну картку.

Після отримання коду зчитувач відправляє його контролеру доступу. Кожен окремо взятий пристрій відрізняється ідентифікаторами, тому система знає, де користувач увійшов в систему. У процесі налаштування системи кожному зчитувачу може бути надано індивідуальне ім'я та тип (вхід, вихід, черговий вихід).

Увага! Після отримання коду контролер приймає відповідне коду рішення про відкриття розділу.

Безконтактні прилади оснащені антеною, що зчитує. Вона може бути встановлена ​​поза корпусом пристрою, наприклад, залита поряд з ним в гіпсі або покрита будь-яким неметаличним матеріалом. Такі дії вживають для захисту від пошкоджень та знищень рідерів. Електронні системи зчитувачів адаптовані для роботи у зовнішніх умовах та захищені від впливу вологи. Такі надійні апарати можна купити у Lumir. Типовий діапазон дії складає 10-15 метрів.

Існують різні моделі зчитувачів:

 •   рідери, що працюють з магнітними та безконтактними картами;
 •   зчитувачі ключів;
 •   пристрої з монтованою клавіатурою, які спрацьовують після введення пароля ідентифікації.

Окремо слід сказати про пристрої системи контролю доступу з опцією NFC. Найчастіше, чіп NFC вбудовується в предмети мобільних гаджетів для безготівкових розрахунків, але інноваційні технології уможливили знімати блокування дверей за допомогою цієї опції.


Основна класифікація

Основною характеристикою, за якою зчитувачі поділяють на групи, є тип експлуатації:

 •   стаціонарні пристрої мають вигляд невеликого блоку, що монтується в місцях авторизації користувачів;
 •   портативні працюють від батарей та призначені для застосування не на постійному місці;
 •   USB зчитувач супроводжується комп'ютером через відповідний порт і використовується для захисту доступу до даних, а також для верифікації користувачів;
 •   вбудовані девайси монтують в електронні замки та контролюють єдиний вхід.

Зчитувачі систем контролю доступу існують задоволення різних запитів. Ціновий діапазон широкий та дозволяє підібрати варіант під будь-який бюджет на сайті Lumir. В асортименті представлені пристрої різної конфігурації та функціоналу, додатково можна замовити системи відеоспостереження, елементи охоронної сигналізації та ін.