Каталог товарів

Засоби самозахисту : Електрошокери

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
500 грн
У наявності
0
600 грн
У наявності
0
595 грн
У наявності
0
575 грн
1

Розділ "Електрошокери" - це наша колекція засобів самооборони, які допоможуть вам захистити себе від нападів та агресії. Електрошокер - це електричний пристрій, який використовується для створення електричного розряду. При контакті з тілом, електричний розряд може зупинити нападника на декілька хвилин, дозволяючи вам втекти з місця нападу або звернутися за допомогою.


Ми пропонуємо різноманітні моделі електрошокерів від провідних виробників. У нашому асортименті ви знайдете електрошокери різної потужності та розміру, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для ваших потреб.


Використання електрошокерів - це ефективний спосіб самооборони, але вимагає певних навичок і обережності. Перед використанням електрошокера, вам слід ознайомитися з правилами використання та відповідними законодавчими нормами.


Купуючи електрошокер в www.lumir.com.ua , ви можете бути впевнені в його якості та безпеці. Наші електрошокери відповідають всім стандартам якості та безпеки, тому вони будуть надійним засобом самооборони у будь-яких ситуаціях.