Каталог товарів

Електрозамки: Електромеханічні замки

Електричні замки – це комфорт, безпека та сучасність. Навіть якщо забудете повернути ключ, можете бути впевнені, що двері автоматично заблокуються, як тільки ви підете. Конструкції електромеханічного типу поєднують у собі механіку, тобто можливості та функції стандартних дверних замків, з електроприводом та можливістю дистанційного відкривання та, у деяких моделях, також закривання. Широкий асортимент продукції можете замовити на сайті Lumir прямо зараз.

Способи відкривання

Однією з основних переваг електромеханічних замків є те, що вони дозволяють відмикати двері без ключа. Найпопулярніші способи відкриття:

  •     віддалений;
  •     транспондер;
  •     зчитувач відбитків пальців;
  •     введення коду на клавіатурі;
  •     використання програми у смартфоні.

Чи це означає, що звичний ключ більше не потрібен? Не повністю. Відкриття за допомогою пульта дистанційного керування, смартфона або сканера відбитків пальця дуже зручне, тому стандартний ключ, швидше за все, у використанні буде дуже рідко. Проте варто залишити можливість відмикати двері традиційним способом у разі виникнення форс-мажорних ситуацій, наприклад, збою харчування.

Установка приймачів електрозамків

Після покупки в Lumir і при встановленні механізму або іншого елемента системи контролю доступу слід врахувати кілька важливих моментів, що стосуються монтування приймачів.

Приймач транспондера встановлюється на поверхні зовні двері на місці, захищеному від впливу погодних умов. Не рекомендується монтувати приймач на металі, оскільки це може значно зменшити радіус дії. Якщо стіна, на яку планується установка приймача армована металом, прикріпіть дерев'яну дошку.

Щоб забезпечити бездоганний прийом сигналу, необхідно правильно розташувати приймач. Поблизу нього не повинно бути джерел перешкод, наприклад пристроїв обробки даних або розподільників живлення. Для встановлення чудово підійде внутрішня сторона дверей з використанням стандартної коробки для прихованого монтажу.

Сканер ідентифікації відбитків пальців найчастіше встановлюють на дверному полотні. Кабелі, необхідні для його роботи та живлення, приховують у стулці.

Встановлення блоку живлення та обслуговування

У зв'язку з тим, що для роботи пристрою потрібна електрика, необхідно заздалегідь спланувати та підготувати електромонтаж. Поруч із дверима має бути передбачене місце підключення замка до джерела живлення. Корисно знати, що до багатьох моделей, які можна замовити в Lumir, є можливість підключити батарею, що перезаряджається. Вона подає живлення механізм у разі короткочасного відключення електроенергії.

Регулярне обслуговування – надзвичайно важливий елемент, який значно продовжує термін служби електромеханічних замків.

Вся продукція, що пропонується на замовлення в Lumir, гарантовано високої якості, але не варто забувати, що компоненти обладнання системи безпеки необхідно регулярно перевіряти на стійкість та знос:

  •     у міру необхідності підтягувати кріпильні гвинти та замінювати несправні деталі;
  •     не рідше одного разу на рік змащувати всі рухомі елементи та доступні місця механізму;
  •     перевіряти роботу шпинделя храповика і змащувати його технічним мастилом не рідше одного разу на квартал;
  •     щоб зберегти антикорозійні властивості замку, для очищення використовувати тільки нейтральні неабразивні засоби для чищення;
  •     проводити виключно сухе чищення електронних компонентів.

Якщо у вас виникли питання, то їх можна задати менеджерам магазину. Для зв'язку замовте зворотний дзвінок на головній сторінці сайту або зателефонуйте за вказаним телефоном.

Допоможемо підібрати системи контролю доступу, домофони, охоронну сигналізацію та багато іншого.