Каталог товарів

Кабель для підключення ППК

Перед тим, як купити кабелі для підключення ППК, слід подумати про те, де і як вони будуть використовуватися, яким брендам надати перевагу і на що орієнтуватися при виборі.

Також важливо проаналізувати, де ви монтуватимете пристрій і який саме роз'єм для цього необхідний. Завдяки цьому можна вибрати максимально відповідні варіанти, оцінити відповідну довжину кабелю, наявність потрібних роз'ємів та продуктивність.

Що враховувати під час вибору

Правильне розміщення та належний вибір кабелю забезпечить його тривалу та безвідмовну роботу. Така підготовка зробить встановлення та підключення ефективною, швидкою та надійною.

Кабелі для підключення до ППК  у нашому інтернет-магазині представлена ​​від провідних брендів:

  •  Satel;
  •  Elmes Electronic.

В асортименті каталогу є:

  •  Кабель для під'єднання ППК Elmes Electronic до ПК (USB-RS) від виробника Elmes Electronic.
  •  Універсальний програматор USB-RS для обладнання бренду Satel.
  •  Кабель Satel PIN5/PIN5.
  •  Кабель Satel RJ/PIN-5 для підключення до RS портів ППК від бренду
  •  Кабель для підключення Satel ETHM-1 Plus до ППК Versa

Для того, щоб визначитися з вибором, рекомендуємо скористатися консультацією наших фахівців. Вони допоможуть розібратися з тим, який кабель вам необхідний, як вибрати модель з відповідними параметрами і т.д.

Якщо ви хочете встановити систему відеодомофона у своєму будинку, підключити охоронну сигналізацію або подбати про контроль доступу – вам потрібно подумати про ключові параметри вибору та врахувати різні елементи системи.

Вам потрібний кабель з'єднання RS портів для модуля з PIN5 та контрольної панелі або хочете замовити комплекти радіокерування? Тоді співробітники інтернет-магазину Lumir допоможуть вам підібрати відповідні комплектуючі та аксесуари.


Переваги замовлення на сайті Lumir

Для зручності користувачів продумана проста навігація по сайту, яка передбачає сортування за ціною, виробником, популярністю. Ви можете вибрати продукцію за каталогом або прописати позицію, що вас цікавить, в адресному рядку сайту.

А щоб ви залишилися максимально задоволені покупкою, ми організуємо швидку обробку замовлення та відправку в день оформлення заявки. Купити кабель для підключення ППК в інтернет-магазині Lumir можна в один клік. Для цього:

  •  додайте товар у кошик;
  •  вкажіть кількість позицій, що вас цікавлять;
  •  оформіть замовлення.

Спосіб доставки також може бути вибраний залежно від індивідуальних уподобань замовника. Співпрацюємо з компанією «Нова Пошта», також пропонуємо самовивіз товару або доставку кур'єром по Києву.

Сплатити замовлення можна після доставки продукції або до її надсилання на картку або розрахунковий рахунок компанії Lumir.

Крім кабелів для підключення ППК у нас також представлені інші аксесуари, зокрема антени, монтажні модулі і корпуси, панелі для інструментів. Звертайтеся завжди раді допомогти з вибором.