Каталог товарів

Охоронна сигналізація: Централі та клавіатури

Будь-який об'єкт у світі має бути відповідним чином захищений. Для цього використовуються надійні охоронні системи, частиною яких є централі та клавіатури. Вони є основним елементом комплектів сигналізацій, який отримує у своє розпорядження сигнали від сповіщувачів, аналізує їх і забезпечує коректну роботу всієї системи.

Суть всього цього полягає в тому, щоб у максимально короткий проміжок часу повідомити необхідні структури та органи про проникнення, пожежу або витік газу.


Навіщо використовуються охоронні централі?

Представлені в каталозі нашого інтернет-магазину Lumir централі є приймально-контрольними пристроями, які в постійному режимі проводять аналіз ситуації на об'єкті. Такі пристрої можуть бути підключеними до систем різних типів оповіщувачів, інформуючи користувачів такими способами:

  •     на пульт охорони;
  •     через дзвінок;
  •     за допомогою СМС;
  •     у вигляді повідомлення на програму.

Якщо ви зібралися купити централі та клавіатури для своєї охоронної системи, вибір потрібно засновувати насамперед на стані приміщенні, в якому планується встановити сигналізацію. Незакінчений ремонт та відсутність опалення холодної пори року можуть стати причиною придбання провідних систем. Якщо ж ви хочете спростити процес монтажу, фахівці рекомендують віддати перевагу провідним рішенням.


Дизайн пристрою

Замовити централь або клавіатуру охоронної сигналізації на нашому сайті не складає проблем. Абсолютно всі представлені в каталозі моделі є універсальними для свого використання.

Вони можуть підійти абсолютно будь-якому інтер'єру, незалежно від того, якою є його стилістика. До того ж, компактні габаритні розміри даних пристроїв дозволяють їх приховати.

Якщо йдеться про провідні системи, вони зазвичай є більш внаслідок використання резервного акумулятора. Він іноді використовується у разі відключення постійного джерела живлення при зникненні електрики.


Можливість автономної роботи

Це дуже важлива особливість, яку обов'язково потрібно звертати увагу під час виборів. У провідних системах виробники передбачають місце встановлення акумулятора. Як правило, його вистачає приблизно на 24 години безперервної роботи приладу.

Якщо йдеться про бездротові пристрої, вони теж мають акумуляторну батарею, але за своїми параметрами вона більше нагадує батарею мобільного телефону.


Кількість шлейфів

Централі мають необмежений запас підключення тих чи інших датчиків для охорони та відстеження умов на об'єкті. У цьому є поняття кількості шлейфів. Йдеться про окремі охоронні зони, на які слід поширювати лише одне приміщення.

Для того щоб зрозуміти, скільки шлейфів централі вам необхідно, потрібно розглянути приклад стандартної однокімнатної квартири. Якщо ви хочете отримувати сповіщення на кшталт «Тривога в передпокої» або «Відкрите вікно в спальній кімнаті», потрібно оснастити ваш будинок сигналізацією, в якій буде не менше 5 шлейфів.


Захист від глушіння

Деякі бездротові сигналізації можуть бути схильні до дії радіоглушилок, здатних перервати сигнал від централі до датчиків. Незважаючи на це, в сучасних панелях така несприятлива зовнішня дія врахована. Внаслідок цього за наявності стабільного мобільного зв'язку перебоїв виникнути не повинно.

У дротових сигналізаціях для переривання сигналу обов'язково необхідно фізично пошкодити кабель, що йде від одного приладу до іншого. При цьому централь повинна в таких ситуаціях надіслати повідомлення про обрив або включити сирену.