Каталог товарів

Батарейки

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
48 грн
У наявності
0
98 грн
У наявності
0
49 грн
У наявності
0
169 грн
У наявності
0
828 грн
1

Батарейки – це популярні джерела автономного живлення для різноманітних електротехнічних пристроїв. Вони дозволяють забезпечити дуже тривалу роботу останніх без необхідності підключення до електричної мережі. Якщо йдеться про охоронні комплекти, сповіщувачі та сирени, потреба у використанні батарейок для забезпечення їх функціонування є чи не обов'язковою вимогою при оснащенні таких систем.

У каталозі нашого інтернет-магазину Lumir ви можете знайти кілька різних типів даних джерел автономного живлення, які відрізняються між собою технічними характеристиками та особливостями використання. Це дозволяє підібрати собі ту модель, яка найкраще підходить під ваші умови експлуатації.


Чому батарейки популярніші за акумуляторні батареї?

Популярність батарей протягом тривалого часу обумовлена ​​декількома їх очевидними перевагами перед акумуляторними батареями. Серед них фахівці у цій сфері відзначають такі:

  1. Доступна ціна. Ціна більшості представлених на ринку батарей є нижчою, ніж АКБ.
  2. Невеликі розміри. Внаслідок цього батареєю простіше оснастити будь-який прилад.
  3. Відсутність необхідності періодичного заряджання. Діставши з коробки, ви можете відразу поставити батарейку в той чи інший пристрій, забезпечивши належне функціонування.

Звичайно, сфера використання АКБ та батарейок певною мірою перетинається. Незважаючи на це, все ж таки одні пристрої застосовуються для забезпечення автономної роботи однієї частини електротехнічних приладів, інші - інший.


Що враховувати під час вибору?

Може здатися, що підібрати батарейку для сповіщувача чи сирени будинку – це простий процес. Насправді це не так, тому що вибір даних пристроїв дуже значний. При покупці варто звертати увагу на такі важливі фактори:

Дата виготовлення. У жодному разі не варто купувати старі батарейки, тому що вони можуть за відносно невеликий проміжок часу вийти з ладу.

Якщо пристрій енергоємний, слід віддавати перевагу дорожчим моделям. Інакше потрібно придбати дешеві батарейки.

Говорячи про технічні характеристики, варто відзначити те, що вибір потрібно здійснювати на підставі таких параметрів і показників:

  •     рівень напруги;
  •     ємність устрою;
  •     робочий діапазон температур;
  •     тривалість роботи;
  •     ступінь саморозряду.

Також перед покупкою варто запитати інформацію про захист батарейки від короткого замикання та стійкості роботи у важких умовах, якщо вони виникають на об'єкті.


Рекомендації щодо використання

Представлені в каталозі нашого інтернет-магазину батарейки рекомендується використовувати для забезпечення автономного живлення бездротових сповіщувачів та сирен охоронних систем будинків. Фахівці не радять додатково оснащувати цими пристроями ті прилади, які рідко використовуються на об'єкті.

У жодному разі не варто піддавати батареї значним перепадам температур. Якщо деякий час вони зберігатимуться на складі, потрібно забезпечити для них відповідні умови. Йдеться, перш за все, про низькі температури, здатні несприятливо сказати на пристроях.

Перезаряджати батареї також не рекомендується. Це може призвести до виникнення пожеж або вибухом елемента живлення. Якщо термін використання моделі минув, її потрібно замінити на нову.

Ви потребуєте надійних та якісних батарейок для охоронних систем будинків? Наш інтернет-магазин готовий надати вам такі пристрої!