Каталог товарів

Охоронна сигналізація: Датчики

Автоматичні датчики є спеціальними пристроями, за допомогою яких можна забезпечити належний рівень комфорту, безпеки та зручності користування приміщеннями приватного будинку, квартири або офісу. Як правило, дані пристрої є досить невеликими, маючи універсальний дизайн, що підходить практично будь-якій стилістиці. У каталозі інтернет-магазину Lumir є велика кількість різних типів датчиків, які істотно відрізняються один від одного. Перш ніж купити будь-яку модель, варто звернути увагу на їх основні особливості.


Датчики руху

Дані види сигналізаторів фіксують переміщення об'єктів приміщення. Такі пристрої використовуються з метою контролю за навколишньою обстановкою або через необхідність автоматичного запуску тих чи інших дій інших приладів, пов'язаних з переміщенням об'єктів.

В даний час на ринку присутні такі типи датчиків руху:

  •     інфрачервоні;
  •     ультразвукові;
  •     радіохвильові;
  •     фотоелектричні.

Крім них існують, зокрема, і більш чутливі датчики присутності.

Газоаналізатори

Цей вимірювальний прилад визначає якісний та кількісний склад сумішей газів. Робота даних пристроїв може відбуватися як у ручному режимі, так і автоматично.

До перших типів газоаналізаторів можна віднести ті, що послідовно поглинають компоненти газової суміші за допомогою відповідних реагентів.

Датчики відкриття

Вони можуть ставитися на двері, вікна, дверцята, стулки та кришки. Такі прилад фіксують їх відкриття та закриття. Найчастіше дані датчики використовуються як один з головних елементів смарт-будинку та охоронних систем.

Датчики вібрації

При виборі такого датчика потрібно орієнтуватися насамперед на його чутливість. Ви обов'язково повинні розуміти, в яких цілях використовувати прилад, щоб він міг визначати вібраційні явища на об'єкті та їх параметри.

Комбіновані датчики

У продажу є група датчиків, яка обладнана пристроями, що виконують різні функції. Якщо ви вирішили замовити такий пристрій на нашому сайті, варто вибирати пристрій відповідно до своїх потреб. Деякі датчики націлені на забезпечення безпеки, інші ж – комфорту та зручності користування приміщенням.

Кнопка тривоги

Такі пристрої є частиною охоронних систем разом із системами відеоспостереження. З їхньою допомогою можна подавати сигнали до правоохоронних органів при фіксації на об'єкті ознак злочинних діянь різного характеру. Як правило, тривожні кнопки розташовуються в доступних випадках у тих місцях, які є непомітними для більшості.

Датчики розбиття скла

Дані пристрої також є частиною охоронних систем будинків, квартир, офісів та промислових підприємств. Мета таких пристроїв - моментальна реакція на звук розбиття скла або удару. Для цього обладнання оснащується спеціальним мікрофоном та відповідною схемою. Остання використається для обробки сигналів, що надходять від мікрофона.

Датчики температури

Інтервал роботи датчиків температури для приміщень не повинен бути надто великим. Саме тому віддавати перевагу потрібно найбільш оптимальним за своїми характеристиками моделям.

Датчики затоплення

Найчастіше їх ставлять тих об'єктах, де зберігаються особливо цінні предмети мистецтв чи устаткування, яким обов'язково необхідно забезпечити належні умови зберігання.

Кронштейни для датчиків

Якщо ви вирішили купити датчики у нашому інтернет-магазині з можливістю доставки даних пристроїв по всій території України, необхідно звернути увагу на особливості їхнього кріплення. У деяких випадках потрібно докупити аксесуари або передбачити спеціальні кронштейни, за допомогою яких прилад закріпиться на стіні. За його допомогою можна забезпечити належний рівень експлуатації обладнання.