Каталог товарів

Сирени та оповіщувачі

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
807 грн
У наявності
0
2660 грн
У наявності
0
2546 грн
У наявності
0
2637 грн
У наявності
0
2192 грн
У наявності
0
1120 грн
У наявності
0
706 грн
У наявності
0
725 грн
1 2

Охоронні сирени та оповіщувачі – це одні з невід'ємних компонентів практично будь-якої системи сигналізації. Серед їх основних функцій варто виділити подачу сигналу, здатного інформувати про факт незаконного проникнення на об'єкт. Також нерідко такі пристрої використовуються для швидкого повідомлення про пожежну небезпеку, появу задимленості або, наприклад, витоку води. Таким чином, з використанням охоронних сирен та оповіщувачів можна відлякати зловмисника, а також запобігти крадіжці та пошкодженню майна.


Існуючі види сирен

Якщо ви зібралися купити оповіщувач або сирену в нашому інтернет-магазині, необхідно врахувати той факт, що в каталозі товарів сайту є безліч різних пристроїв. Вони значною мірою відрізняються між собою за багатьма факторами. У цьому плані варто виділити основні критерії класифікації:

  • За місцем монтажу пристрою: внутрішні та зовнішні.
  • За способом методу сигналу приладу: провідні та бездротові.
  • За типом сигналу, що видається: постійні та періодичні.

Вибір потрібно здійснювати на підставі умов використання сирен та оповіщувачів. Різниця між внутрішніми та зовнішніми моделями полягає переважно у рівні їх захисту. Вуличні прилади, як правило, набагато надійніші. Вони мають стійкість до високої температури, потрапляння на корпус атмосферних опадів, деяких механічних ушкоджень тощо.


Які вибрати: дротові чи бездротові?

Серед основних особливостей провідних систем оповіщення як сирен варто виділити необхідність прокладання кабелів. Це вимагає відповідного часу та навичок. До того ж, якщо ви хочете приховати їх, доведеться думати про ремонт або кріплення спеціальних фальшпанелей або коробів.

Звук провідних систем оповіщення може досягати 110 дБ. Допускається встановлення сирен як на вулиці, так і всередині приміщень. При необхідності використання кабелів все ж таки провідні комплекти обладнання є досить компактними за своїми габаритними розмірами. Вони практично не псують інтер'єр кімнат. Допускається підключення оповіщувачів до будь-якої централі охоронної сигналізації об'єкта.

Основна перевага бездротових сирен, внаслідок чого вони користуються в даний час значною популярністю, є відсутність необхідності прокладання кабелю. Дальність дії таких пристроїв сягає 100 метрів. У більшості випадків користувачам не потрібне встановлення додаткових підсилювачів. При цьому варто відзначити той факт, що на деяких об'єктах все ж таки позбутися такої необхідності неможливо.

Рівень сигналу бездротових систем оповіщення становить від 100 до 125 дБ. Вони, як і їх провідні аналоги, можуть бути підключені до будь-якої централі системи сигналізації.

На що звертати увагу при покупці?

Перед тим, як замовити сирени та оповіщувачі в інтернет-магазині Lumir, необхідно звернути увагу на такі важливі фактори, як:

  •     сила та тип сигналу;
  •     схильність до температурних перепадів;
  •     міцність та надійність;
  •     естетичний зовнішній вигляд;
  •     можливість суміщення із системами сигналізації;
  •     наявність захисту від розтину;
  •     додаткові можливості.

Якщо врахувати всі перераховані вище фактори, можна вибрати дійсно підходящий тип сирени або оповіщувача для конкретного об'єкта, незалежно від того, яке його функціональне призначення. Наші спеціалісти в будь-який момент готові надати вам повністю безкоштовну консультацію, завдяки якій можливо підібрати найбільш оптимальне рішення для вашого приміщення.