Каталог товарів

Комплекти відеоспостереження

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2

Комплекти відеоспостереження є системами, в які входять кілька камер, що передають зафіксовану відео та (або) аудіоінформацію від об'єкта безпосередньо на сервер, використовуючи для цього захищений канал Wi-Fi або відповідний кабель.

Підключившись до комплекту відеоспостереження через персональний комп'ютер, користувач отримує можливість, ввівши відповідний логін та пароль, відстежувати те, що відбувається по той бік об'єктива, в режимі реального часу. Доступ таким чином можна отримати з будь-якої точки планети, маючи підключення до мережі інтернет. Це дуже зручно, тому ця технологія останнім часом має значний попит.

Чому система відеоспостереження краща за окрему камеру?

Комплексне спостереження за об'єктом практично неможливе з використанням лише однієї камери відеоспостереження. Це зумовлено тим, що об'єктивно оцінити ситуацію на тій чи іншій території можна лише в тому випадку, якщо перед вами буде вигляд одразу з кількох ракурсів. До того ж, часто територія будинку або офісу, за якими необхідно спостерігати, є дуже значною.

Якщо ви наважилися купити комплект відеоспостереження, варто звернути увагу на те, що кількість камер може бути різною. Як правило, воно знаходиться у межах від 1 до 8 одиниць. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити належний захист об'єкту. Якщо йдеться все ж таки про в'їзд у двір або невеликий магазин, у таких ситуаціях достатньо 2 камер, спрямованих у різні боки.

Комплект відеоспостереження тим ефективніший, чим більше каналів підтримує відеореєстратор. Найчастіше йдеться про 4 окремі потоки. При цьому у продажу існують і досконаліші моделі.

Якщо все обладнання купувати окремо один від одного, ви в результаті витратите набагато більше своїх фінансових коштів, ніж купуючи єдиний комплект. До того ж у такій ситуації всі пристрої будуть сумісні один з одним, тому вам не доведеться обмірковувати способи їх з'єднання. Досить буде лише виконати правильний монтаж, після чого система повинна працювати коректним чином.


Які види систем відеоспостереження є?

Перед тим як замовити комплект або окремо купити камери відеоспостереження на нашому сайті, варто врахувати, які види систем існують в даний час. Вибір потрібно здійснювати виходячи з того, для яких цілей ви маєте намір використовувати пристрої. Одні клієнти інтернет-магазину бажають убезпечити власний приватний будинок, іншим потрібно спостерігати за відвідувачами в маркеті, третім – контролювати обстановку у квартирі, четвертим – знати, як працюють найняті робітники.

У кожному з наведених випадків потрібен індивідуальний підбір обладнання, що найпростіше зробити з експертами в даній сфері. Наші фахівці готові вам допомогти в будь-який день тижня.


Різниця між внутрішніми та зовнішніми комплектами

Якщо вас турбують можливі вторгнення, крадіжки та викрадення, необхідно продумати зовнішній комплект відеоспостереження, який допоможе бачити, що відбувається біля вашого будинку, офісу або підприємства. Для цього відеокамера повинна мати відповідний рівень захисту від несприятливих атмосферних опадів. Найчастіше такі пристрої мають циліндричний форм-фактор, будучи виконаними із досить легких металів.

Усередині приміщень більш оптимальними є камери з інфрачервоним підсвічуванням. Вони будуть дуже функціональними навіть у разі поганого освітлення кімнати. З їхньою допомогою можна організувати цілодобове спостереження. Якщо ви використовуватимете обладнання лише вдень, найкраще віддати перевагу комплекту з мініатюрними камерами, які практично непомітні в інтер'єрі.

Змішані комплекти відеоспостереження ідеальні для тих користувачів, які потребують контролю за станом, як на території об'єкта, так і всередині нього. Ми готові підібрати вам найбільш підходяще рішення під конкретні умови використання. Для цього потрібно зв'язатися зі спеціалістами інтернет-магазину за вказаними номерами телефонів.