Каталог товарів

Централі та клавіатури : ППК Satel

Щоденне керування комплексними системами охоронної сигналізації може бути максимально зручним та простим. Для цього вам достатньо замінити застарілу клавіатуру системи безпеки на сенсорну сучасну клавіатуру до охоронної сигналізації від Satel. Великий асортимент цих пристроїв представлений у каталозі компанії LUMIR.

Керуючі клавіатури від Satel призначені для спільної роботи з ПКП охоронної сигналізації серій INTEGRA та VERSA (модель INT-TSH/TSG/TSI – додатково з INTEGRA Plus та VERSA Plus). На екран виводиться інтуїтивно зрозуміле меню як іконок, що значно спрощує використання. Застосування наборів макрос-команд дозволяє сенсорній клавіатурі здійснювати швидкий запуск заздалегідь запрограмованих сценаріїв роботи.


Основні переваги

В асортименті компанії Satel є різні моделі сенсорних клавіатур, призначених для керування системою охоронної сигналізації, а також налаштування автоматики «розумного дому».

Вони можуть відрізнятися один від одного своїм функціоналом, але є низка загальних переваг обладнання цього виробника:

 •       Технологічність. Встановлено процесор підвищеної потужності, що забезпечує плавність роботи пристрою.
 •       Зручна навігація. Багаторівневий інтерфейс робить щоденне керування системою максимально зручним та зрозумілим. Інтерфейс розроблений таким чином, щоб ви могли швидко знайти потрібні функції.
 •       Висока чуйність. Сенсорний екран має підвищену чутливість, що забезпечує точність торкання, а також ефективне розпізнавання жестів.
 •       Висока якість зображення та глибина кольору.
 •       Можливість термінового дзвінка тривожного сигналу.
 •       Індивідуальне рішення під ваш стиль. Сенсорні клавіатури Satel представлені у двох колірних варіантах корпусу – класичному чорному та білому кольорі, тому ви можете вибрати ту модель, яка найбільше підходить для вашого інтер'єру.
 •       Графічна тема, яка налаштовується індивідуально, тобто ви можете змінювати фон, колір шрифту і т.д.
 •       Оригінальна заставка. Коли клавіатура не використовується, вона може відображати те, що ви самі виберете – слайд-шоу з вашими улюбленими фото або цифровим годинником.

Чому вигідно замовляти у Lumir?

Інтернет-магазин Lumir спеціалізується на продажу якісних охоронних систем, засобів безпеки, а також різноманітного супутнього обладнання. Ось чому варто співпрацювати саме з нашою компанією:

 •       Професійна допомога у підборі обладнання завдяки багаторічному досвіду роботи у сфері технічних засобів безпеки, яким володіють наші фахівці.
 •       Працюємо тільки з перевіреними постачальниками, дистриб'юторами та виробниками обладнання.
 •       Зручні варіанти оплати для наших клієнтів.
 •       Професійна допомога у встановленні обладнання на об'єктах різного рівня складності.
 •       Забрати замовлення із наших пунктів самовивезення можна абсолютно безкоштовно. Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 2000 грн.

У каталозі ви знайдете великий вибір сенсорних клавіатур та іншого обладнання від Satel, яке можна купити в Lumir, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону.

Якщо у вас є які-небудь питання, то ви можете задати їх нашим менеджерам, які не тільки нададуть докладну інформацію про товар, який вас цікавить, але і проведуть професійну консультацію і допоможуть у виборі відповідного для ваших цілей обладнання.

Телефонуйте, пишіть менеджерам в онлайн-чат або залишайте заявку на зворотний дзвінок і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.