Каталог товарів

Кабель

Коаксіальний кабель – це спеціальний електричний кабель, що складається з розташованого центрального провідника та додаткового екрану. Він використовується для передачі різних видів відео та аудіо сигналів. Підключається до різноманітного звукового обладнання, вимірювальних приладів або різних категорій телекомунікацій. Однодротяна жила є внутрішньою складовою цього кабелю, яка оточена спеціальним екраном і плетеним дротом або фольгою.


З чого складається?

Призначений зазвичай для віддаленого мідного провідника, який має ізоляційний шар. Ця діелектрична ізоляція відіграє дуже важливу роль у наданні спеціальних фундаментальних характеристик для того чи іншого виду коаксіального кабелю. Передача даних здійснюється через мідний привід, розташований у центрі кабелю.

Також є характерний імпеданс, який відповідає за необхідний радіус, відстань та розмір між провідниковими шарами. При виборі коаксіального кабелю звертається увага на його вигляд та наявні основні частини, а також рівень сигналу:

  •  опір 35 Ом та 45 найчастіше використовується для передачі дуже потужного сигналу.;
  •  75 Ом та 95 застосовується для більш слабкого.

Залежно від виду коаксіального кабелю, вони використовуються для приладів вимірювального типу, антен, радіопередавачів або передачі будь-яких даних в інтернет мережах.


Сигнальний кабель

Він складається із ізольованих провідників покритих спеціальною оболонкою. В їх основі може бути від 2 до 20 жил (часто це парна кількість). Кожна жила такого кабелю упакована у потрібну ізолюючу оболонку.

Виготовляють дані сигнальні кабелі з міді, але також зустрічаються алюмінієві аналоги. Гідність і висока провідність.

Види сигнальних кабелів

  • Сигнальні кабелі симетричні, застосовуються в різних системах та мають парну структуру
  •  Сигнальний гнучкий провід. Головне завдання – застосування для з'єднання до електромереж рухомих механізмів. Також використовуються в умовах критично низьких або високих температур, тому що на роботу системи вони ніяк не впливають. Використовується для встановлення та керування сигналізацією. Такий тип виробу відрізняється своєю довговічністю та високою продуктивністю.
  •  Комбінований. Містить у системі коаксіальний елемент, який передає як звуковий сигнал, а й відео.
  •  Радіочастотний. Використовується для передачі аудіосигналу. Такий кабель відрізняється своєю стійкістю до зовнішнього середовища (атмосферний тиск)

Силовий кабель

Застосовується для енергетичного підключення пересувного обладнання та для звичної прокладки для споживачів.

Їхня основа складається з таких частин:

  •  жила (відповідає передачу струму);
  •  ізоляція (обов'язкова функція всіх видів кабелів);
  •  зовнішня оболонка (відповідальна за безпечне забезпечення всієї конструкції).

Також може містити поясну ізоляцію, екран, броню та подушку під броню. Відштовхуючись від призначення, сфери використання та конструктивної складності може відрізнятися знакове або кольорове маркування.

Є кабелі, які використовуються в мережах змінного та постійного струму 100 кВт та вище. Також є варіанти, які монтуються лише за умови обов'язкового заземлення та струму від 1 до 50 кВт.

Вита пара або кабель для інтернету – слаботочний кабель, що використовується для передачі сигналів виключно на невеликі відстані. Застосовується для монтажу телефонних та комп'ютерних мереж, відеоспостереження, сигналізації та багатьох інших звичних нам систем. Для того, щоб вибрати відповідний варіант – звертайтесь до менеджерів нашого сайту та вони допоможуть з вибором.