Каталог товарів

Ключі / Картки доступу

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
15 грн
У наявності
0
12 грн
У наявності
0
12 грн
У наявності
0
12 грн
У наявності
0
62 грн
У наявності
0
12 грн
У наявності
0
37 грн
У наявності
0
41 грн
У наявності
0
Немає в наявності
1 2 3

Карти доступу – спеціальні електронні пристрої, що мають вигляд пластикових прямокутних карток. Вони приймають запити від пристроїв зчитування, а потім відповідають унікальним кодом.


Принцип дії

За типом взаємодії з пристроєм, що зчитує, розрізняють контактні і безконтактні ключі. Другі вважаються зручнішими у щоденному використанні. Вони мають інші переваги. Що б сталося зчитування коду, не потрібно тримати ключ або карту певним чином. Також немає потреби у підтримці прямої видимості пластику. Відстань між карткою та зчитувачем може досягати до 300 метрів. До плюсів безконтактного способу можна віднести довгостроковість служби таких ключів, які можна придбати в Lumir.

У момент, коли користувач підносить карту до зчитувача, встановлена ​​всередині пристрою антена вловлює сигнал запиту від зчитувача, і в той же час отримує електричний заряд мікросхеми від того ж сигналу. Коли необхідні дані отримані, мікросхема видає свій код, а зчитувач приймає.

Класифікація пристроїв

Залежно від форми виготовлення розрізняють:

  •   пластикові картки;
  •   брелоки;
  •   ключі;
  •   таблетки.

Відмінні риси цих пристроїв – це розмір і форма. Будь-який з наведених ключів можна замовити в Lumir за прийнятними цінами.

Вибудування будь-якої системи доступу базується на персональному коді користувачів. Це означає, що система не ідентифікує людину виключно за зашифрованим кодом, не враховуючи прізвище, ім'я, рік народження, будь-які паспортні дані. Такий принцип дії найпростіших автономних систем.

Але в умовах більш складної побудови, із залученням сервера, то до унікального коду прив'язуються інші дані власника картки або ключа. Але на носії залишається записаний тільки код. Це зроблено, щоб убезпечити особисті дані відвідувачів та провести контроль доступу.

На даний час найбільш поширеними є карти та брелоки стандарту EM-Marine. Популярність обумовлена ​​великою різноманітністю форм, колірних рішень та бюджетна вартість. Такі варіанти можна купити у Lumir. Доступність самих ключів для користувачів та зчитувальних пристроїв.


Варіанти виготовлення

Існує два варіанти карт, що випускаються:

  •   товсті карти – найменш схильні до механічних пошкоджень, розміри – в межах 54×86 мм, товщина – 1.5-2 мм;

На карти цього виду не наносять написи, зображення. Часто мають отвір, щоб прикріпити картку на кільце або шнурок.

  •   Тонкі карти можуть легко ушкоджуватися, розміри аналогічні першій групі, товщина становить 0.3-0.8 мм. Їх друкують на спеціальних принтерах та носять як бейджі.

  Також практично всі ключі доступу доступні у вигляді брелоків та браслетів. Існують водонепроникні моделі.

На сайті Lumir представлений широкий асортимент різноманітних моделей даного товару, а також прилади для відеоспостереження, домофони та ін. Зробити замовлення досить просто. Менеджери магазину дадуть відповідь на питання, що цікавлять, і при необхідності проведуть професійну консультацію.