Каталог товарів

Кнопки виходу

Після появи систем контролю доступу з кожним роком відбуваються удосконалення та впроваджуються додаткові елементи. Одним із таких є кнопка виходу. Використовується пристрій для відкриття дверей з приміщення.

Матеріалом для виготовлення може бути пластик, алюміній чи нержавіюча сталь. Різноманітність дизайнерських рішень дає можливість підібрати пристрій, що максимально підходить до інтер'єру або фасаду будівлі. За місцем установки розрізняють внутрішні та вуличні кнопки.

Класифікація пристроїв

Останні призначені для монтування на обгороджених територіях або у приміщеннях без опалення. Основний параметр, який визначає вибір покупця – зносостійкість та довговічність механізму. Зверніть увагу на гарантовану кількість циклів спрацьовування. Цей показник варіюється від ста тисяч до одного мільйона разів.

За типом пристрою кнопки виходу класифікують на:

  •   механічні;
  •   сенсорні;
  •   безконтактні.

Механічні – це класичний варіант, тобто звична нам кнопка. Сенсорні моделі оснащені електромагнітною панеллю, чутливою до наближення руки. Натискати на прилад не потрібно, досить легкого торкання.

Найбільш інноваційною є остання модель у списку. Безконтактні кнопки мають у своїй конструкції інфрачервоні датчики, що розпізнають теплове випромінювання. Таким чином, реагування відбувається у момент наближення руки до датчика. Торкатися не потрібно взагалі, достатньо змахнути перед кнопкою рукою і кнопка спрацює. Цей спосіб відчинення дверей дуже гігієнічний, що особливо актуально у громадських місцях.

Типи монтажу та принципи роботи

Якщо говорити про тип монтажу, то існують накладні та врізні конструкції. Обов'язково при виборі слід враховувати прохідність місця, де планується встановлення кнопки. У приміщеннях з інтенсивним трафіком найбільш сприятливим варіантом буде накладна кнопка в металевому корпусі, яка здатна витримувати високі навантаження.

У приміщеннях з поганим освітленням або вимкненим світлом дуже зручно використовувати пристрої з підсвічуванням. Ця опція допомагає легко знайти прилад у темряві.

Вихідні кнопки мають різні принципи роботи, які потрібно враховувати при покупці. Пристрої, створені задля розмикання підходять електромагнітним замкам. Конструкції, що працюють за принципом замикання, оптимальні для електромеханічних засувок. Але є й універсальні моделі, які можуть працювати на обидві дії залежно від потреб користувачів.

Для сполучення з кнопками виходу підійдуть аудіо та відеодомофони, електрозасувки, контролери та електрозамки різних видів. Для роботи пристрою необхідно підключити його до мережі.

Сучасний девайс стане незамінним помічником в офісах, житлових будинках та різних установах.