Каталог товарів

Блог

Ajax Systems презентували новинки, що нас очікують в найближчому майбутньому; дротовій системі безпеки бути!
Українська компанія Ajax Systems провела черговий івент, на якому презентувала новинки та доповнення своєї лінійки пристроїв безпеки! 
Ajax REX 2 - Ретранслятор радіосигналу з підтримкою фотоверифікації тривог

Ajax Rex 2 - це новинка від Ajax Systems, яка надає можливість розширення дальності роботи системи з підтримкою пристроїв для фотоверифікації тривог. 

 Slim Line - нова лінійка датчиків  від TM Satel

TM Satel запустила в серійне виробництво нову лінійку датчиків під назвою Slim Line. 

Датчики мають оновлений дизайн корпусу та цікаві рішення стосовно зручності їх встановлення зі збереженням притаманного виробнику іноваційного функціоналу. 

Ajax Systems - ваш захист в неідеальному світі

Ajax Systems - компанія, яка завжди крокує вперед та розвивається. Характерним стало спостерігати не тільки за виходом новинок в частині обладнання, а ще за активною маркетинговою політикою. Так від недавна черговим рекламним продуктом компанії стала спільна робота з популярним рекламно-комунікаційним холдингом  NCG та Fedoriv Agency. 

Показ данного рекламного ролику планується на телебаченні, відео-бордах, на карбордах, у найбільших продовольчих та будівельних супермаркетах та звичайно в digital-просторі (соціальні мережі, Youtube, та інше.) і аудиоверсія транслюватиметься в радіопросторі. 

1