Каталог товарів

Контроль доступу

Електро та SMART замки, кнопки виходу, кодові клавіатури, карти доступу, фіксатори, зчитувачі та контролери – це всі складові системи контролю доступу. Для того, щоб визначитися з вибором та підібрати обладнання, яке максимально відповідатиме вашим вимогам пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Усі позиції, представлені на сайті – це якісні комплектуючі, які можна замовити оптом чи в роздріб. Lumir дбає про своїх клієнтів і підтримує бездоганну репутацію. Саме тому всі позиції являють собою товари від надійних брендів, перевірених часом та досвідом.

Електрозамки та комплектуючі – топові позиції каталогу

Електрозамок – основа системи контролю та управління доступом. Кожен із типів даних пристроїв відрізняється живленням, способом відкриття та закриття.

У бюджетних варіантах використовується магнітна основа. На двері встановлюється металева пластина, а на дверну раму кріпиться сама магнітна стрічка. При подачі електричного живлення утворюється сильне магнітне поле, яке притягує пластину. Найпоширеніший приклад такого замку – двері під'їзду з використанням аудіодомофону. Мінуси таких пристроїв полягають у тому, що коли відсутня електрика – цей замок не працює і двері залишаються відчиненими.

Для управління потрібна додаткова система, тому сам собою електрозамок працювати не може. А ось висока універсальність даної системи дуже радує. Залежно від застосування вона може мати різні функції, використовуватися як для домашнього застосування, так і в офісних приміщеннях або на виробництві.

У такому разі замок може фіксувати час попадання в будівлі та додатково комплектуватися:

  •  фіксаторами дверей;
  •  контролерами;
  •  кнопками доступу;
  •  кодовою клавіатурою.

Ці пристрої також поділяються на внутрішні та зовнішні.

Електрозамок з домофоном від звичайного замку дверей відрізняється зручністю використання. Так, коли з вулиці надходить виклик у будинок, ви зможете відчинити двері одним натисканням кнопки.


Різновиди систем

Також представлені в даному розділі каталогу системи забезпечують контроль доступу та можуть відрізнятися типом монтажу, варіантом установки (зовнішня чи внутрішня), виробником. Від цих чинників великою мірою залежить вартість, але ціна у разі повністю себе виправдовує.

Електромеханічний замок – найуніверсальніша конструкція. За відсутності електрики ви можете не переживати, що двері залишаться зачиненими або відчиненими. Його можна буде відкрити звичайним ключем та кнопкою живлення. Тип установки – накладний.

Електроригельний замок – призначений для зовнішньої установки. Найчастіше використовується для замикання хвірток, гаражів. А ось Smart або розумний замок – це система, керування якою здійснюється за допомогою смартфона (через мобільний додаток, Bluetooth або спеціальний інтерфейс). Живиться цей замок від батарейок типу АА та ААА, яких вистачає від 2 до 4 місяців. Важливо помітити, що розумна система запобігає збереженню пароля при виході з програми.


Як правильно вибрати відповідне обладнання

Насправді вибір систем контролю доступу здійснити не так уже й складно, хоч варіацій дуже багато. Досить знати, які цілі ви переслідуєте, де буде проведена установка і т. д. Далі вам допоможуть наші менеджери.


На додаток ви також можете придбати

  •  Кнопки виходу.
  •  Код клавіатури.
  •  Ключі чи картки для входу.
  •  Фіксатори дверей.
  •  Контролери.
  •  Зчитувачі.

Докладніше розібратися зі специфікою кожного з пристроїв та вибрати потрібну вам систему з радістю допоможуть наші менеджери. Телефон зв'язку вказаний на сайті. Телефонуйте або оформляйте онлайн замовлення через кошик сайту. Не забудьте вказати дані для відправки та вибрати зручний для вас варіант оплати. Доставка здійснюється у всі регіони України транспортною компанією «Нова Пошта». Києвом наш кур'єр реалізує адресну доставку в день оформлення покупки.