Каталог товарів

Обладнання для монтажу

Категорія з аксесуарами включає багато позицій, які ми пропонуємо своїм клієнтам за максимально доступними цінами. У нашому інтернет-магазині представлені панелі для зберігання інструментів, кабелі для під'єднання ПК, монтажні модулі, корпуси, антени та багато іншого.


Панелі для зберігання інструментів

Дана панель забезпечить вам не тільки зручність у використанні, але й систематичний порядок. Кількість та розмір осередків ви можете вибирати самостійно, як і місце, де прикріпити цей пристрій. Панель не займе багато простору, бо легко монтується до стіни.

Сучасна багатофункціональна панель для зберігання інструментів може стати справжньою знахідкою для чоловіка, котрий любить порядок. Вона точно не стоять без діла.

Вигляд панелі можна підлаштувати під свої потреби. Розмір осередків варіюється:

  • 60-80-115мм;
  • 70-100-150мм.

Шкіра панель має 9 отворів для кріплення. Тому конструкція надійна та безпечна для застосування. Можна не турбуватися про те, що після повного наповнення осередків інструментами вона впаде зі стіни.


Монтажні модулі

Це універсальний модуль, який практично застосовується для систем з низьким використанням напруги. Наприклад, для систем охоронної сигналізації. Він допомагає підключати кабелі та припаювати і без використання додаткових з'єднувальних пристроїв. Також для полегшення роботи додаються спеціальні номери. Для кожного набору в комплекті надаються металеві штирі для паралельного з'єднання за допомогою джамперів клем.

Представлені в нашому каталозі модулі використовуються для максимальної комплектації щитового обладнання. З їх допомогою монтаж проводиться швидко та просто. Задіяні лише гвинтові затискачі, що виключає можливість неякісного кріплення або нещільного з'єднання.


Кабелі для підключення ПК

Щоб вибрати, який кабель потрібно, слід визначити тип входу. USB-RS дозволяє підключити до комп'ютера пристрої виробництва SATEL, обладнані портом:

  •  RS-232 – роз'єм PIN5 або RJ,
  •  RS-232 (TTL) – роз'єм PIN3 або RJ.

SATEL PIN5/PIN5 – кабель перехідник. Дозволяє підключати до портів RS з роз'ємом RJ модулі з роз'ємом PIN5.

Наш інтернет-магазин пропонує продукцію перевірених брендів – Elmes Electronic та SATEL. Для того, щоб зробити вибір – звертайтесь до наших представників або робіть замовлення безпосередньо на сайті.


Монтажні корпуси

Системи захисту різних типів клавіатур, ПК, модулів розширення та універсальних пристроїв. Мають металевий корпус, призначений для настінної установки. Завдяки своєму розміру призначено для захисту різних типів обладнання. Це обладнання захищає пристрій від будь-яких механічних пошкоджень. Корпус кришки можна закрити на ключ, що гарантує захист його від проникнення всередину небажаних осіб.

Більш детальну допомогу при виборі вам нададуть наші менеджери та профільні спеціалісти. Вони допоможуть підібрати потрібний корпус залежно від ваших побажань та потреб.


Антени

Антена – це пристрій, який використовують для реалізації двох основних функцій: передачі та прийому радіохвиль.

Сучасна антенна GSM – призначена для посилення мобільного зв'язку. Завдяки її мобільності, може бути переносною та використовуватись вами в будь-якому потрібному місці. Вона практично не притягує мобільний зв'язок, але стабілізує та дозволить закріпити її на місці найкращого прийому.

Дані антени у нашому магазині відрізняються:

  •  розміром (5 метрів, 10 метрів, 15 метрів);
  •  потужністю посилення;
  •  виробником.

Звертайтесь, наші менеджери зв'яжуться з вами та допоможуть підібрати потрібний пристрій.