Каталог товарів

Джерела живлення

У міру підвищення складності вбудованих систем виникає проблема оптимального вибору джерела живлення різних електронних пристроїв. Одна із можливостей – оснастити систему акумулятором, який максимально надовго забезпечить її працездатність. Знання переваг та недоліків окремих типів енергоджерел допоможе у прийнятті правильного рішення.

Вибір оптимального рішення потребує врахування низки факторів, таких як:

  •  Номінальна напруга;
  •  ємність;
  •  тип енергії та ін.

Багато що залежить від умов використання пристрою, які включають температуру навколишнього середовища та характер навантаження. Ці фактори обов'язково необхідно враховувати, щоб вибрати відповідне джерело живлення, яке найкраще покаже себе у цільовому використанні.


Акумулятори

Автономні акумуляторні пристрої – це зручність та безпека. Вони є вторинним хімічним джерелом струму, що характеризується періодичною підзарядкою. До головної сфери використання належить циклічне накопичення енергії. Надалі ця енергія належним чином забезпечує автономну роботу електричних пристроїв.

У каталозі інтернет-магазину Lumir представлено багато різноманітних моделей акумуляторів, які можна застосовувати для тимчасового живлення охоронних систем будинків і квартир. Перед вибором акумулятора слід звернути увагу на особливість пристрою та виробника. У нас представлена ​​продукція від перевіреного роками бренду Trinix та не менш популярного Full Energy.


Батарейки

В даний час змінні батареї діляться на 5 основних видів. Вони відрізняються електричною рідиною всередині або матеріалом, з якого виготовлені електроди.

  •  Сольова батарея. У їхньому електроживленні використовується хлорид амонію. Найдешевші з наявних видів. Швидко розряджаються та мають мінімальний термін зберігання, не тривалі у використанні. Вставляються зазвичай у пульти, настінний годинник та інше.
  •  Лужні. Доступні в ціні та мають більш тривалий термін використання та зберігання. Призначені для пристроїв із помірним або високим поглинанням живлення.
  •  Ртутні. Можуть працювати за дуже низької температури повітря. Наповнені оксидом ртуті. Через небезпечне наповнення не набули широкого використання.
  •  Літієві. Висока ємність незважаючи на низьку масу. Термін зберігання може становити 12 місяців. Застосовуються у харчуванні для різної електроніки. Мінус – досить висока вартість.
  •  Срібні. Виготовляються з цинку та срібла. Мають дуже високий термін служби, відмінну ємність та щільність.

У каталозі нашого інтернет-магазину Lumir ви можете знайти кілька різних типів даних джерел автономного живлення, які відрізняються між собою технічними характеристиками та особливостями використання. Це дозволяє підібрати собі ту модель, яка найкраще підходить під ваші умови експлуатації.


Блоки живлення

Це третя категорія, яка складає розділ джерела живлення. Дані блоки є спеціальні пристрої, які використовуються для формування напруги, яка потрібна для працездатності системи.

У каталозі нашого інтернет-магазину Lumir представлено багато варіантів різних моделей блоків живлення. Якщо вам складно вибрати найбільш оптимальний пристрій, який відрізняється своїм класом, типом використання, розмірами та вагою, діапазоном робочих температур, номінальною вихідною напругою та ін.

Тому перед покупкою варто звернути увагу на основні параметри блоків живлення та лише після цього оформляти замовлення.


Переваги замовлення на сайті Lumir

Усі наявні джерела живлення, а також аксесуари та багато іншого можна купити на сайті Lumir. Для того, щоб оформити замовлення з доставкою по Києву та Україні в цілому, зверніться до менеджерів нашого профільного інтернет-магазину. Кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором, підкажуть, яке джерело живлення найкраще замовити з огляду на індивідуальні потреби клієнта.

Співробітники Lumir проконсультують з питань ефективного використання обладнання, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Наші акумулятори, блоки живлення та батарейки порадують вас високою якістю, продуктивністю та тривалістю служби