Каталог товарів

Фіксатори дверей

Показати по:
16 32 64
Вид:
У наявності
0
1599 грн
У наявності
0
1620 грн
У наявності
0
2337 грн
У наявності
0
1834 грн
1

Усім добре знайомі такі пристрої, як дверні доводчики, електрозамки і домофони, якими можна управляти дистанційно або з використанням кодових панелей. Ці пристосування роблять повсякденне життя більш комфортним та безпечним. Ще одним елементом, що входить до системи контролю доступу, є фіксатори для дверей, які можна замовити Lumir.


Область використання

При необхідності на якийсь період залишити двері відчиненими на допомогу прийде електричний фіксатор.

Основний принцип роботи електромагнітного фіксатора - утримання дверей за рахунок електромагніту. Щоб це стало можливим на стулку, кріпиться металева пластина, а на підлогу або стіну монтується електронний пристрій. Такий пристрій відмінно справляється з важкими дверима або сильними поривами вітру.

Електромагнітні фіксатори спрацьовують автоматично після натискання нею на спеціальну кнопку, яка розташована на корпусі пристрою. Зусилля з яким механізм утримує двері від 50 кг.


Різновиди приладів

За типом кріплення фіксатори поділяють на:

  •   настінні;
  •   напольні.

Перші кріпляться на стіну, а другі відповідно на підлогу. Обидва види можна купити у Lumir. Для вимкнення пристрою на корпусі передбачено червону кнопку. Також можливе підключення виносної кнопки виходу. Її можна розташувати на стіні всередині приміщення і тоді зачиняти двері можна навіть без торкання долонями. Це можна зробити, наприклад, ліктем, що є дуже актуальним для підтримки гігієнічності.

Також існують моделі, які мають універсальний дизайн і можуть встановлюватися на обидві площині.

Перевагою настінних моделей у тому, що до них набагато зручніше підбивати живлення. Комунікації можна сховати у стіну і тоді фіксатор буде максимально непомітним. Висота розміщення може бути будь-якою, на розсуд користувача. Але найчастіше їх монтують біля підлоги.

Певні моделі можна експлуатувати на вулиці, але при температурі не нижче 20 градусів. Від дії вологи захищає водонепроникний корпус. У Lumir можна замовити фіксатори з нержавіючої сталі. Цей матеріал зносостійкий і має антивандальні властивості.

Існують варіанти, обладнані спеціальною платою, що дозволяє відпускати двері з інтервалом очікування, що настроюється.


Переваги пристроїв

Електромагнітні пристрої не заважають евакуації у разі екстрених випадків. Тому застосовуються для протипожежних дверей.

Споживання енергії відбувається лише під час утримання дверей. Тому цей аксесуар дуже економний у використанні.

Фіксатори можуть встановлюватись у будь-якому місці, де є двері. Найчастіше їх встановлюють у школах, офісах, лікарнях, а також у приватних будинках та квартирах. Поліпшити свій побут ви можете, обравши фіксатор та купивши Lumir. Менеджери допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант, підберуть необхідні аксесуари і дадуть відповідь на питання.