Каталог товарів

Кодові клавіатури

Показати по:
16 32 64
Вид:
1 2

Кодові клавіатури використовуються для побудови систем контролю доступу. Це універсальний прилад, який поєднує контролер, цифрову клавіатуру і безконтактний зчитувач для магнітних карт. Широкий асортимент пристроїв представлений на сайті та готовий до замовлення в Lumir.


Опис конструкції та характеристик

Корпус може виготовлятися із міцного цинкового сплаву, алюмінію, нержавіючої сталі або із пластику. Клавіші також можуть бути виконані з тих самих матеріалів. Більш стійкими до механічних пошкоджень, звичайно є металеві деталі. Клавіатури можна встановлювати на вулиці, наприклад, щоб відкривати ворота в огороджених територіях та приміщеннях. Живлення від акумулятора не створює жодних обмежень для вибору місця встановлення приладу.

Внутрішні деталі пристрою заливають спеціальною смолою під назвою компаунд. Вона надійно захищає механізм від попадання вологи. Клавіатури – вологостійкі та водонепроникні можна купити у Lumir.

Про ступінь захищеності від вологи та пилу свідчить маркування на корпусі відповідно до міжнародних стандартів. Перераховані характеристики дають упевненість, що девайс можна експлуатувати за будь-яких погодних умов і температур від +50 до -40, не переживаючи про його справність.


Додаткові переваги

Для комфортного використання кодові клавіатури оснащені такими індикаторами:

  •   світловими;
  •   звуковими.

Світлодіоди, яким оснащені клавіатури, змінюють колір підсвічування залежно від режимів роботи із зеленого на синій або червоний. Індикація світлом дозволяє повідомити користувача про введення коду або результат сканування ідентифікатора. Також полегшує процес настроювання програмування пристрою.

Дуже комфортною опцією є підсвічування клавіш у приміщеннях з поганим освітленням або без нього, або для вуличних варіантів у темний час доби. Дані моделі представлені в асортименті магазину Lumir, де можна зручно та швидко.

Що ж до звукових сигналів, всі вони значно полегшують використання приладу людям, які мають порушення зору. І допомагає правильно вводити паролі на клавіатурі. Також звуковий сигнал використовується для попередження про низький заряд акумулятора.

Також багато моделей мають захисну функцію блокування доступу до пристрою на кілька хвилин, після трьох невдалих спроб введення.

Принцип роботи

Якщо розглядати кодові клавіатури, як автономні контролери, то існують моделі здатні вмістити 1000 записів ідентифікацій користувачів. На пристроях, оснащених зчитувачем RFID, розпізнавання користувачів можливе трьома способами:

  •   пароль;
  •   карта;
  •   карта та пароль одночасно.

Про те, як запрограмувати пристрій на відповідні коди, можна дізнатися, вивчивши інструкцію виробника, яка додається до пристрою.

Більшість механізмів вбудовані реле для керування всіма видами електричних замків, що робить кодові клавіатури універсальними пристроями.

За типом управління існують механічні та сенсорні аксесуари, які можна купити в Lumir. Встановити клавіатуру досить просто. Задня панель кріпиться до основи металовиробами, зверху кріпиться головний блок.

Виниклі питання можна поставити менеджерам сайту, які нададуть детальну інформацію про товар цієї категорії або систем відеоспостереження, домофонів, аксесуарів і проведуть кваліфіковану консультацію про вибір оптимальної моделі.