Каталог товарів

Автомобільні відеореєстратори

Назва «автомобільний відеореєстратор» говорить сама за себе. Цей пристрій призначений для реєстрації дорожнього руху, що, хоча і не є превентивним заходом для забезпечення безпеки, дуже часто допомагає встановити хто має рацію, а хто винен при різних дорожніх пригодах.

Відеореєстратори зазвичай встановлюються поруч із дзеркалом заднього виду та фіксують зображення перед капотом авто. Таким чином, у разі виникнення спірної ситуації саме запис, зроблений реєстратором, може стати головним помічником у пошуку винуватця.


Як вибрати відеореєстратор?

Щоб купити відеореєстратор для свого автомобіля, слід зважити на кілька важливих нюансів.

Якість відео

При покупці зверніть увагу на деталізацію записуваного відео та кількість кадрів за секунду. Рекомендується придбати рекордер 1080p 30 кадрів за секунду. Також зважайте на дозвіл. Для того щоб були видні номери автомобілів та інші важливі деталі, рекомендується вибирати пристрої якості не нижче HD (1280x720). Дозвіл Full HD (1920x1080) забезпечить ще чіткіші зображення, а для максимальної деталізації вибирайте Super HD (2304x1296).

Якщо ви часто їздите в темний час, рекомендуємо придбати модель з режимом нічного бачення. Цей режим доступний у багатьох нових реєстраторах, представлених у нашому каталозі.

Кут огляду

Цей параметр дуже важливий, тому що чим більший кут, тим більше інформації можна охопити. Найкраще вибрати кут не менше 120 градусів - тоді можна буде відобразити дію не тільки на дорозі, а й на узбіччі. Зйомка під широким кутом не погіршує якість зображення.

Тип кріплення пристрою

Реєстратори можна прикріпити кількома способами:

  •       З вакуумним утримувачем. З його допомогою ви можете легко прикріпити та видалити пристрій, що дозволяє переміщувати його у будь-який час.
  •       Самоклеюча плівка. Це найміцніший спосіб кріплення, що забезпечує хорошу стійкість реєстратора. Однак, ви не зможете легко перемістити пристрій в інше місце.
  •       Кріплення до дзеркала. Цей вид відеореєстратора замінює дзеркало заднього виду. Він не спотворює зображення, і не привертає зайву увагу, що робить модель дуже зручною для багатьох.

Розмір реєстратора

Розмір може мати вирішальне значення під час виборів. Деякі моделі надзвичайно малі та практично непомітні, а деякі відеореєстратори просто величезні, і їх просто неможливо приховати.

Обсяг пам'яті

Чим більше пам'яті відеореєстратора, тим рідше вам потрібно буде стежити, щоб її вистачило для запису. У нас представлені моделі на 32, 128 та 256 ГБ. Правда, в деяких моделях пам'ять як така взагалі відсутня, тому що для запису відео використовуються зовнішні накопичувачі або циклічний запис.

Екран – потрібний чи ні?

Деякі відеореєстратори мають екран, а деякі ні. Він потрібен тільки в тому випадку, якщо ви хочете заощадити час на зміну налаштувань або бажаєте переглядати зняте відео безпосередньо в машині.

Для того, щоб визначитися з вибором, потрібно зважити всі «за» та «проти», проконсультуватися з менеджером нашого інтернет-магазину та оформити замовлення. Пропонуємо найкращі ціни на відеореєстратори, системи контролю доступу, кабелю та різні аксесуари.

Покупку можна оформити будь-якої доби, просто додавши товар у кошик. Після заповніть стандартну форму для відправки товару, вкажіть метод оплати та доставки. Продукція буде надійно упакована та надіслана вам того ж дня.