Каталог товарів

Контроль доступу: Електрозамки

Замок – один і найпоширеніших пристроїв у нашому побутовому житті. Елементарний механізм, що закривається на ключ, має серцевину та ручку. Але технології розвиваються, і вони не оминули дані пристрою. Тому зараз на ринку представлено безліч варіацій електрозамків, різні зчитувачі, контролери, кодові клавіатури та фіксатори дверей, які можна замовити в магазині Lumir. Розберемося в тому, що таке електрозамок та як ним користуватися.

Класифікація електрозамків

Вже з назви стає зрозумілим, що роботу механізму забезпечує електрику. Загалом, зовні такі пристрої практично не відрізняються від звичного замку. Електроніка знаходиться усередині механічної частини.

Основна класифікація виглядає так:

  •       Електромеханічні клямки. Механізм кріпиться у дверний отвір на спеціальний утримувач для замка. Підходить до будь-якого матеріалу. Універсальний механізм, який просто встановити та легко експлуатувати. Головна функція – утримувати двері.
  •       Електромагнітні замки Даний вид є конструкцією, що складається з електричного магніту і металевої планки. Остання має особливо високий рівень проникності магніту. В основі алгоритму роботи лежить взаємодія магніту з електричним полем. Такі замки можна купити в інтернет-магазині Lumir за доступними цінами вже сьогодні.
  •       Електромеханічні замки Пристосування цього типу працюють за принципом впливу головний механізм. Головною особливістю замку є взаємозв'язок із електроприводом. Цей процес простий і дає можливість приєднання пристроїв із системи безпеки.
  •       Електроригельні замки. Такі моделі не поступаються іншим у простоті монтажу та використання. Встановлювати їх можна в дерев'яні, металопластикові та скляні двері. Роботу забезпечує ригельний механізм, який керує подачею електричного живлення. До замку такого типу можливий віддалений доступ. Тобто керувати ним можливо, перебуваючи за тисячі кілометрів від будинку.

Врізні та накладні моделі

Варіант врізного електромеханічного замку має більше поширення, оскільки він універсальний в установці. Підійде для будь-якого дверного полотна, в яке ховається серцевина. Відкривати можна ключем або магнітною карткою.

Накладні замки також не завдадуть особливого клопоту з установкою. Достатньо прикріпити пристрій на верхній край дверей і все готове. Зовні можна відмикатися ключем або знімати блокування контролера. Щоб залишити приміщення, достатньо натиснути кнопку біля виходу і двері відчиняться.

Рекомендуємо консультуватися з фахівцями, коли вибираєте замок. Всі перераховані вище механізми можна купити в магазині Lumir.


На що звернути увагу під час вибору

Проаналізувавши викладену вище інформацію, ви вже можете зрозуміти, що вибір пристрою – це не така проста справа. Спочатку знайдіть відповіді на наступні запитання. Це допоможе зробити вибір більш вдалим та швидким:

  •       Якого типу пристрою ви потребуєте?
  •       Який вид установки найбільш зручний для вас?
  •       Наскільки потужним має бути замок?
  •       Де будете кріпити механізм?

Широкий асортимент замків доступний для замовлення на сайті Lumir. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться зі спеціалістами нашого магазину. Вони нададуть кваліфіковану консультацію щодо будь-якого товару, будь то фіксатор дверей, контролер або аудіодомофон.