Каталог товарів

Блог

 Slim Line - нова лінійка датчиків  від TM Satel

Slim Line - нова лінійка датчиків від TM Satel

Основою ідеї нової серії датчиків став однотипний дизайн корпусу для різних за функціоналом пристроїв. 


Як пояснює виробник , це впершу чергу збільшує рівень безпеки в той час ускладніючи  можливість ідентифікувати саме тип датчика, який використовується в зоні захисту, а також уніфікує дизайн всіх пристоїв на об'єкті. Надійність виявлення руху 

Датчики обладнанні сучасною лінзою, виготовленною спеціально на замовлення Satel,  Японськими професіоналами в галузі виробництва цих комплектуючих. 

Змінився також і алгоритм виявлення руху в зоні детекції, що дозволяє ще точніше виявляти небажаних гостей в разі потреби. 


Датчики в коплектації Dual - це два канали детекції 

Комбіновані датчики - це виявлення руху не тільки по принципу інфрачервоного випромінювання, а й по мікрохвильовому каналу. Простими словами датчик бачить не тільки тепло, яке випромінює кожна жива істота, а й ще розуміє про зміну положення предметів через мікрохвилі які генерує та отримує їх відбиття назад - це на той випадок якщо хтось захоче вдягти тепло-поглинаючий одяг і потрапити на об'єкт під охороною. 

Датчики в комплектації Luna та PRO мають вбудоване зеркало відображення зони під датчиком, що мінімізує так названу сліпу зону. 

Ступінь захисту в датчиках PRO відповідає нормам Grade 3 

До особливостей можна віднести активний антимаскінг - що запобігає спробі нейтралізації датчика, шляхом накриття, заклеювання скотчем чи аерозольним балончиком. 


Виробник також подбав і про інсталяторів, а саме зробив установку данних датчиків простішою ніж це було раніше в класичній лінійці пристроїв. 

Механізм відкриття та розбору корпусу став простіший: датчик можна відкрити за допомогою викрутки, а закрити взагалі без інструменту: 


Змінна клемна колодка в PRO та LUNA 


Це дало змогу змінювати саму плату без відкручування всіх дротів, а також при потребі змінити модель датчика. 


Новий кронштейн 

До нової лінійкі датчиків також виробленний кронштейн, який дає змогу налаштувати кут огляду датчика під потребу: 


Датчики LUNA 


Заслуговують окремої уваги, данний тип пристроїв дозволяє активувати підствітку вмонтовану в сам корпус при виявленні руху - таким чином це можна використати як додаткове освітлення в нічний час, або ще один психологічний прийом проти зловмисників - датчик побачив рух і засвітився сигналізуючи про це. Досить цікава функція, особливо не розвинена серед інших виробників охоронного обладнання. 


Дистанційне налаштування датчиків Luna та PRO 


Ця функція дозволяє за допомогою брелока змінювати налаштування датчика, таким чином не потрібно використовувати додаткове приладдя таке, як драбина і робить обслуговування системи швидшим та простішим. 

До фішок нової лінійки також треба віднести можливість налаштування кольору індикації LED-індикатора, що дає можливість підкреслити індивідуальність та гармонічно поєднатися з дизайном приміщення. 


Таким чином датчики від Satel постали перед користувачами в оновленому дизайні з більш розширеним функціоналом та ще більшим рівнем захисту. 

Ми в свою чергу раді представити серед свого ассортименту данні пристрої та завжди готові допомогти у виборі !