Каталог товарів

Блог

Ajax Systems презентували новинки, що нас очікують в найближчому майбутньому; дротовій системі безпеки бути!

Ajax Systems презентували новинки, що нас очікують в найближчому майбутньому; дротовій системі безпеки бути!

Ось і настав той момент, Українська компанія Ajax Systems провела черговий івент, на якому презентувала відразу декілька доповнень вже до існуючої бездротової лінійки пристроїв безпеки та презентувала довгоочікувану користувачами власну дротову систему FIBRA з цілою серією нових пристроїв!

Також на презентації ми побачили нову гібридну централь від Ajax, що дозволяє використовувати суміжно дротові та бездротові пристрої безпеки! Було презентовано декілька новинок для локальних ринків використання, в тому числі оновлені HUB з підтримкою технології 4G.

Як зазначив CEO Ajax Systems - Олександр Конотопський : « Сьогодні важливий день для Ajax Systems. Ми розширилися і поглибилися, ми краще розуміємо бізнес, ми присутні на кожному ключовому для нас ринку і добре чуємо своїх клієнтів та партнерів. Запуск Fibra — це вихід із ніші. Ми не компанія, яка робить стильну бездротову сигналізацію для дому та офісу. Ми команда, покликання якої — рятувати життя. Найкращими доступними технологіями ».

То про що ж саме йдеться, давайте роберемося.

Fibra — додаткова ланка в системі Ajax.

Один із найпоширеніших запитів від професіоналів індустрії безпеки — запит на гібридну систему безпеки, тому що саме комбінація дротів і бездротової технології дає змогу покривати великі та промислові об’єкти.

Нова лінійка дротових пристроїв Fibra увібрала усі особливості бездротових продуктів Jeweller. Лінія у 2000 метрів може покрити навіть багатоповерхову будівлю, а споживання енергії — у 100 разів менше, ніж у середньому в інших дротових датчиків від інших виробників. Як і для пристроїв Jeweller, передавання даних усередині Fibra зашифровано, пристрої оснащено технологіями антисаботажу, система швидко встановлюється та контролюється зі смартфона, що подобається як користувачам так інсталяторам.


Централлю для нової лінійки став Hub Hybrid, що являє собою поєднання дротових та бездротових технологій. Всього в першому релізі Fibra дев’ять пристроїв, які практично повністю копіюють бездротову лінійку: MotionProtect, MotionProtect Plus, DoorProtect, DoorProtect Plus, GlassProtect, CombiProtect, KeyPad, HomeSiren, StreetSiren.

Фото за запитом для камер MotionCam

Спеціальна лінійка датчиків MotionCam та MotionCam Outdoor підтримуватиме функцію фото за запитом. При цьому конфіденційність і приватність не порушується: робити запит на фото зможуть тільки ті користувачі системи, які мають на це дозволи. Права приватності можна буде налаштувати у меню хаба, яке так і називається — Приватність.


Але тим кому ця функція не потріна, в продажу будуть представлено як пристрої з підтримкою фото за запитом, так і без.

Нова версія Hub 2 з 4G-модемом

Покриття мобільного інтернету відрізняється у різних регіонах. Тому, щоб забезпечити безпеку всім користувачам незалежно від умов зв’язку, Ajax Systems випускатимуть Hub 2 у двох версіях: Hub 2 (2G) та Hub 2 (4G). До версії централі з 2G модемом додасться нова, з більш сучасним модемом, що підтримує 2G, 3G і 4G (LTE) мережі. Користувачі Ajax можуть вибрати відповідний хаб для свого регіону з урахуванням доступних технологій зв’язку.Підтримка фотоверифікації та підключення по Ethernet для ReX 2

Новий ReX 2 тепер не просто збільшує дальність сигналу, але й може самостійно регулювати зв’язок — радіомодулі автоматично підлаштовуються для оптимального енергоспоживання. Чотири вбудованих антени та два незалежних радіомодулі подвоюють дальність зв’язку ReX 2 з бездротовими пристроями Ajax, включно з датчиками MotionCam. Незалежно від розміру території, що охороняється і товщини стін, тривоги передаються миттєво, а перше фото з MotionCam буде доставлено за 13 секунд .Модуль vhfBridge для доставлення тривог без інтернету

Для системи безпеки важливо завжди бути на зв’язку, бути стійкою до перебоїв інтернету та справно передавати сигнал у разі небезпеки. Для цього Ajax Systems розробили vhfBridge — модуль, який забезпечує HUB ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу охоронної компанії. В разі тривоги подія передається ланцюгом: від хаба до модуля vhfBridge через Jeweller, далі за допомогою дротів від vhfBridge на сторонній радіопередавач, і від нього — на пульт моніторингової станції. При цьому весь процес відбувається миттєво, що дає змогу використовувати систему Ajax у містах із нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості .


Розумна розетка з британською вилкою Socket (type G)

Ajax Systems також розширили лінійку пристроїв автоматизації та розробили британську версію Socket із вилкою типу G. У цій версії розетки також з’явиться функціональна кнопка, яка дає змогу керувати Socket без застосунку чи Button. Також налаштування стають більш гнучкими: є поріг захисту по струму, можна встановити точне регулювання яскравості та скидання лічильника енергоспоживання.Модуль інтеграції дротових датчиків MultiTransmitter із підтримкою 2/3EOL

У відповідь на запити професіоналів індустрії модуль інтеграції MultiTransmitter отримає підтримку підключення датчиків із двома та трьома резисторами. Інакше кажучи, модуль інтеграції зможе розрізняти більше типів подій підключеного дротового датчика. Це зробить більш гнучкою реновацію сигналізацій із безліччю зон на комерційних об’єктах та збільшить кількість сумісних пристроїв .Як ми бачимо команда Ajax докладає всіх зусиль, щоб реалізувати всі побажання від професіоналів індустрії систем безпеки та задовольнити потреби юзерів. Чекаємо на поповнення ассортименту в найближчому майбутньому, а Вам нагадуємо що всі вищезгаданні девайси ви можете обрати серед всього ассортименту представленого у нашому магазині, будемо раді до співпраці!