Каталог товарів

Акумулятор 12В 7 Аг Full Energy FEP-127

Акумулятор 12В 7 Аг  Full Energy FEP-127
У наявності
0
800 грн 819 грн
Кількість:
Додати у кошик

Аккумулятор Full Energy FEP-127 7Ah/12В, технологія AGM, розміри: 150х93х64мм. Застосовується для установки в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації і т. п. Зверніть, будь ласка, увагу на умови експлуатації та гарантійне обслуговування акумуляторної батареї. Не призначений для використання в автомобілях. Призначений для систем безперебійного живлення та для систем резервного живлення (ДБЖ, інвертори та інше)

Свинцево-кислотний акумулятор FEP-127 виконаний у герметичному корпусі та виготовлений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Ця технологія має на увазі використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом усього терміну служби.


Акумулятор 12в 7Ач краще справляється з підвищеними навантаженнями та відрізняється більш тривалим терміном експлуатації порівняно зі свинцевими батареями. Основним чином застосовується в системах сигналізації, пожежних системах, джерелах живлення та електричних транспортних засобах.

ємність - 7 Aч

напруга – 12 В

габаритні розміри – 150х93х64мм

вага – 2 кг

Свинцево-кислотний акумулятор FEP-127 виконаний у герметичному корпусі.


Безкоштовна доставка
замовлення від
2000 грн.
Пункти самовивозу
БЕЗКОШТОВНО
Зручні варіанти оплати
зручно для вас
Якісне гарантійне обслуговування
24 місяці
Схожі товари
Наші переваги
 Доставка вчасно
Пункти самовивозу
Зручні варіанти оплати
Якісне гарантійне обслуговування